Firma Baza firm FERROPLAST ZBIGNIEW ELŻBIETA DAWID RYBICCY SP. J.

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

FERROPLAST ZBIGNIEW ELŻBIETA DAWID RYBICCY SP. J. - Świdwin

Dane teleadresowe
ul. Świdwinek...
Zobacz pełne dane
Świdwinek 29 a
78-300 Świdwin
woj. zachodniopomorskie

fax: +48 94 3654038
Zobacz numer telefonu
www: www.ferroplast.pl
e-mail: ferroplast@ferroplast.pl
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 

Przedsiębiorstwo Ferroplast powstało w roku 1985. Początkowo jako mały zakład zatrudniało 10 osób  i  specjalizowało się w produkcji metalowych części zamiennych do samochodów produkcji krajowej.

Już od  początku swojego istnienia firma świadczyła usługi w zakresie tłoczenia, cięcia, szlifowania oraz gięcia elementów metalowych na zlecenie klientów indywidualnych. Będąc w kooperacji z wieloma odbiorcami części samochodowych w kraju, firma sukcesywnie powiększała swoja ofertę  produktową oraz możliwości usługowo - produkcyjne.

Od roku 1990 przedsiębiorstwo  zajmuje się również produkcją z tworzyw sztucznych - metoda wtrysku i wytłaczania. Od tego czasu wykonywane są produkty z tworzyw sztucznych dla potrzeb własnych oraz na rynek krajowy i zagraniczny.

Od 1996 roku Ferroplast zajmuje się handlem maszynami używanymi wykorzystywanymi w przemyśle metalowym. W ciągłej sprzedaży jest około 200 różnych maszyn, a na życzenie klienta firma jest w stanie sprowadzić każdą maszynę.
W 2000 roku, aby  całkowicie uniezależnić się od innych podmiotów, stworzyliśmy własną, bogato wyposażoną narzędziownię, w której pod nadzorem wykwalifikowanej kadry inżynierskiej, wykonujemy niezbędne dla nas i naszych klientów oprzyrządowanie produkcyjne.

Obecnie firma jest dużym zakładem produkcyjnym zatrudniającym około 250 osób i zajmującym ok. 15 ha powierzchni.

W ciągu 20 lat działalności firmie udało się stworzyć bogaty park maszynowy, działający prężnie pod okiem wykwalifikowanej kadry inżynierskiej,  zdolnej do wykonania  każdego elementu z metalu, bez względu na stopień jego skomplikowania. Wysoka technologia posiadanych maszyn pozwala na produkcję wyrobów w najwyższej europejskiej jakości.

Nasza firma nastawiona jest na ciągły rozwój, a cennym doświadczeniem chętnie dzielimy się ze wszystkimi zainteresowanymi współpracą z nami.


Nasze usługi
- Wykrawanie w blachach
- Malowanie proszkowe
- Cięcie laserem i wodą
- Wyoblanie
- Gięcie elementów
- Spawanie
- Toczenie
- Wykrojniki i formy wtryskowe

Produkty
- Systemy odwodnień
- Produkty z branży budowlanej
- Wycieraczki
- Kotły C.O.
- Wyroby z tworzyw sztucznych

Więcej szczegółowych inforamcji uzyskają Państwo na naszej stronie internetowej www.ferroplast.pl


Serdecznie zapraszamy!!!


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj drugi znak kodu XwVYNLSFjj 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.