Firma Baza firm FH MADO S.C. JERZY LEŚNIAK MARIUSZ WARDZAŁA

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

FH MADO S.C. JERZY LEŚNIAK MARIUSZ WARDZAŁA - Tarnów

Dane teleadresowe
ul. Krzyska...
Zobacz pełne dane
Krzyska 9a
33-100 Tarnów
woj. małopolskie

fax: +48 14 6219134
Zobacz numer telefonu
www: www.mado.tarnow.pl
e-mail: poczta@mado.tarnow.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 

O Firmie:

Godziny kontaktu: 8.00-16.00

Akceptowane formy płatności: gotówka, przelew, indywidualne podejście do każdego klienta.

 

Firma Handlowa ?MADO? powstała w roku 1996. Od początku działalności naszym celem jest dostarczanie środków i sprzętu do utrzymania czystości i higieny. Klientom oferujemy najwyższej jakości materiały od renomowanych producentów oraz doradztwo w zakresie stosowania maszyn, urządzeń oraz środków dla zapewnienia i optymalizacji kosztów utrzymania higieny.

 

W naszej ofercie posiadamy kompletne systemy higieniczne (dozowniki mydeł, podajniki ręczników, papieru toaletowego, nakładek sedesowych), czyściwa przemysłowe, profesjonalną chemię do sprzątania (dla biur, hoteli, szpitali, gastronomii, warsztatów i myjni samochodowych), ręczny sprzęt do sprzątania, szorowarki, polerki, zmywarki, odkurzacze, urządzenia wysokociśnieniowe na zimną i ciepłą wodę, żele do silnych zabrudzeń, maty, wycieraczki, kosze oraz szeroki wybór mydeł, ręczników papierowych, papieru toaletowego itp.

 

Jakość oferowanych materiałów gwarantują nazwy producentów dostarczających nam towar: TORK, DREUMEX, BUZIL, REINEX, FILMOP, BOL, KRANZLE.

 

Szeroka gama oferowanych przez nas materiałów, wysoka jakość oraz konkurencyjne ceny zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Towar dostarczamy własnym transportem - zapraszamy do stałej współpracy.

 


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj dziewiąty znak kodu bUVHXbu6aq 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.