Firma Baza firm FHU DUET PAWEŁ POTONIEC I PIOTR WOLAK

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

FHU DUET PAWEŁ POTONIEC I PIOTR WOLAK - Nowy Sącz

Dane teleadresowe
ul. Lwowska...
Zobacz pełne dane
Lwowska 72
33-300 Nowy Sącz
woj. małopolskie

Zobacz numer telefonu
www: www.duet-szafy.pl
e-mail: piotr.ns@onet.eu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy


Firma Duet działa na rynku w branży meblowej od 15 lat naszą główną domeną (specjalizacją) jest produkcja szaf z drzwiami przesuwanymi, a także mebli na wymiar.

Produkujemy także własne profile do szaf.

Nasze marki to:
- Duet
- Queneco
- Continium

Główną specjalnością naszej firmy jest produkcja i sprzedaż szaf z drzwiami suwanymi oraz produkcja mebli na zamówienie.


SZAFY Z DRZWIAMI SUWANYMI
Szafy z drzwiami suwanymi wykonujemy w odniesieniu do indywidualnych potrzeb klienta. Każda szafa jest inna i wymaga uwzględnienia specyficznych, indywidualnych żądań zleceniodawcy. Wykonywane są one na podstawie projektów i pomiarów wykonanych w miejscu, gdzie ma być zamontowana.

Wnętrze szafy (ścianki, półki, szuflady) wykonane jest z płyty meblowej o grubości 18 mm. We wnętrzu szafy można zamontować wiele różnorakich akcesoriów meblowych, które znacznie zwiększają ergonomię szafy (kosze, drążki ubraniowe, uchwyty itp.)

Front szafy (drzwi przesuwne ) wykonane są z kliku elementów. Podstawowym elementem jest obramowanie i wypełnienie. Obramowanie mogą być wykonane z dwóch rodzajów profili: aluminiowych i stalowych. Profile aluminiowe oferujemy w trzech kolorach: srebro, szampan, oliwka. Profile stalowe oferujemy w bardziej rozbudowanej kolorystyce rodzaju powierzchni lakierowanej lub drewnopodobnej.  Wypełnieniem może być płyta meblowa, lustra, szkła kolorowe, płyty rattanowe. Wypełnieniem może być również łączenie wcześniej wymienionych materiałów np. szkło z płytą. Stosowana płyta w drzwiach przesuwnych ma grubość 10 mm, co powoduje łatwość przesuwu takich drzwi (nie są ciężkie).

W celu zapoznania się z pełną ofertą dotyczącą szaf z drzwiami suwanymi zapraszamy serdecznie na jedną z naszych ekspozycji.MEBLE NA ZAMÓWIENIE
Meble z płyty laminowanej, mają również zaspokoić zindywidualizowane potrzeby klienta co do wymiarów, rodzajów mebli, kolorystki itp. Wykonujemy je z płyty meblowej o grubości 18 mm. Wysokiej jakości park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowana załoga zapewniają najwyższą jakość naszych mebli.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo biurka, szafy wolnostojące, komody, szafki na buty, stoły, szafki przyłóżkowe, półki.

Wyjątkowe miejsce wśród mebli na zamówienie zajmują meble kuchenne. Oryginalne fronty kuchenne i blaty, zadowolą najbardziej wybrednych klientów.

Najwyższa jakość akcesoriów meblowych użytych do produkcji kuchni (zawiasy, prowadnice, kosze itp ) sprawiają, że nasze kuchnie służą wiele lat.GARDEROBY I ZABUDOWY
Jeszcze jedną z gałęzi naszej działalności są nietypowe zabudowy i tworzenie miejsc do przechowywania ubrań (i nie tylko) zwane garderobami.

Poprzez odpowiedni projekt i wykonanie jesteśmy w stanie wykorzystać każdą wolną przestrzeń, tak aby stała się użytkowa. Miejsc na przechowywanie ubrań nigdy nie jest dość dlatego zagospodarowujemy je w postaci garderób lub pawlaczy.

W celu podniesienia estetyki pomieszczeń, proponujemy również zabudowy skosów, rur, kaloryferów itp.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, proszę nas odwiedzić na jednej z ekspozycji lub skontaktować się z nami poprzez Formularz Kontaktowy na naszej stronie www.duet-szafy.pl.


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj pierwszy znak kodu vWtJ7F2Dii 
Podobne firmy

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.