Firma Baza firm Firma Produkcyjno-Usługowa DARIO

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

Firma Produkcyjno-Usługowa DARIO - Skawa

Dane teleadresowe
ul. Skawa ...
Zobacz pełne dane
Skawa 24A
34-713 Skawa
woj. małopolskie

fax: 18 26 89 124
Zobacz numer telefonu
www: www.dario-biuro.pl
e-mail: biurodario@gmail.com
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

Główny profil działalności firmy to produkcja systemów zaciemnienia wnętrz. Wykonujemy plisy, żaluzje poziome, żaluzje pionowe (verticale), rolety tekstylne, rolety dachowe, moskitiery okienne, parapety, markizy, rolety zewnętrzne, a także oferuje nowoczesne bramy garażowe. Obecnie w ofercie posiadamy około 20 systemów produkowanych w siedzibie naszej firmy na Podhalu w Skawie, k. Rabki – Zdrój. Głównymi odbiorcami naszej firmy są: klienci detaliczni, instytucje, a także odbiorcy hurtowi. U nas ponadto znajdziecie Państwo elementy do produkcji i części zamienne do naprawy produkowanych przez nas żaluzji i rolet. Zapewniamy także: doradztwo techniczne, montaż oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj czwarty znak kodu UhreL6i1wi 
Komentarze
 
2013-12-13 11:47:56 | 83.23.186.* | Marian
Znakomita firma, szybko i sprawnie uporali się z montazem żaluzji w moim biurze, dzięki nim nie przeszkadza mi już wpadające światło. Polecam solidna firma.
 
2014-01-10 13:08:41 | 83.21.129.* | Kamila
Zamówiłam plisy do okna dachowego dzięki nim uzyskałam we wnętrzu wyjątkową atmosferę przytulności. Są bardzo ładną dekoracją oraz zapewniają komfort i idealne zaciemnienie, Montaż przebiegł bardzo sprawnie.
 
2014-03-13 09:43:46 | 83.23.54.* | Henia
Zajmowali się montażem rolet pionowych w moim biurze, bardzo szybko się uwineli z robotą, fachowa firma.

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.