Firma Baza firm FIRMA REMONTOWO - BUDOWLANA GIVEBUD

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

FIRMA REMONTOWO - BUDOWLANA GIVEBUD - Goczałkowice-Zdrój

Dane teleadresowe
ul. Polna...
Zobacz pełne dane
Polna 22b
43-230 Goczałkowice-Zdrój
woj. śląskie

www: www.givebud.pl
e-mail: biuro@givebud.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 

GIVEBUD jest przedsiębiorstwem budowlanym z wieloletnim doświadczeniem. Działalność rozpoczynaliśmy w 1990, a pod obecną nazwą funkcjonujemy od 2009 roku. Z powodzeniem radziliśmy sobie w trudnych czasach dawnego systemu oraz doskonale odnaleźliśmy się w nowej rzeczywistości po 1989 roku. Budujemy domy, obiekty wielorodzinne, komercyjne oraz przemysłowe. Dla inwestorów prywatnych, deweloperów, a także firm. Naszą wizytówką jest to, że z każdym rokiem przybywa budynków, które mieliśmy przyjemność wznieść.

Obecne tempo życia coraz rzadziej pozwala na samodzielne organizowanie budowy przez Inwestora, dlatego firma GIVBUD oferuje kompleksową budowę domów. To my zajmujemy się planowaniem procesu budowy, zakupem materiałów oraz zgodnym z projektem jego wykonaniem. Inwestor przyjeżdża tylko na plac budowy nacieszyć oczy szybko rosnącymi murami przyszłego domu. Z doświadczenia wiemy, że to obecnie najbardziej wygodny dla Inwestora sposób budowy. Oczywiście pracujemy także - zachowując przy tym najwyższą staranność - na powierzonym nam przez Inwestora materiale.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że branża budowlana ciągle się rozwija, z każdym rokiem przynosząc nowe rozwiązania. Na bieżąco staramy się śledzić wszelkie nowinki, by w razie potrzeby zaproponować je Klientowi.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego. Zatrudnimy kilkudziesięciu wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Posiadamy bogate zaplecze własnego sprzętu budowlanego.
Dzięki temu jesteśmy w stanie powierzone nam inwestycje realizować zawsze solidnie i terminowo.


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj piąty znak kodu vRqAHEdBDm 
Podobne firmy

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.