Firma Baza firm FIRMA USŁUGOWO-SPRZĄTAJĄCA "BASIA"

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

FIRMA USŁUGOWO-SPRZĄTAJĄCA "BASIA" - Gorlice

Dane teleadresowe
ul. Biesna...
Zobacz pełne dane
Biesna 77
38-350 Bob Gorlice
woj. małopolskie

www: www.basia-sprzatanie.pl
e-mail: basia.stanislaw.bogusz@onet.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

Oferta firmy sprzątającej "Basia"Basia jest firmą posiadającą szerokie doświadczenie w branżyutrzymania czystości i pielęgnacji terenów zieleni.Na rynku działamy od dwóch lat jesteśmy młodom firmą i prężną.Mamy referencje od takichfirm Grilex z Łużnej"SPOMET"z Gorlic,Hotel "Redyk"w Zakopanym i od wielu innych osób prywatnych.Firma "Basia" zajmuje się przedewszystkim kompleksowymi usługami sprzątania np.hoteli, biur, domów prywatnych, strychów, piwnic,sprzątanie po remontowe, hal magazynowych, terenów utwardzonych itp.Również terenów zielonych sprzątanie i pielęgnacjia ogrodów, koszenie traw, karczowanie, itp.Jesteśmy otwarci na współprace z klientami.Wykazujemy odpowiednią kondycją fizyczną i żetelnością w wykonaniu powieżonych zadań.Ogromną częścią naszego sukcesu w branży są usługi świadczone na najwyższym poziomie.Jesteśmy elastyczni potrafimy dopasować się do wymagań klienta.Indywidualnie podejście do każdego zamówienia oraz jego osobisty nadzór przez właściciela firmy.Mamy na uwadze ład otoczenia i czas każdego klienta.Wpisujemy fakture vatZ poważniem Właściciel


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj czwarty znak kodu uzd9LrYJsk 
Komentarze
 
2017-08-21 20:24:09 | 5.57.178.* | Kasia
Zupełny brak profesjonalizmu. Firma sprzątająca TYLKO z nazwy. Po wykonaniu usługi - nie polecam. Wykonana praca nie adekwatna do wysokiej ceny liczonej za usługę.
 
2017-09-22 10:22:50 | 188.146.134.* | Firma "BASIA"
Praca była ustalona wspólnie z właścicielką cena też była ustalona prace zostały wykonane z godnie z ustaleniami w terminem z odbiorem osobistem właścicielka była zadowolona z wykonania prac że pani się później odwiedziło po paru dniach i na mowie matki o zwrot pieniędzy nawet pani nie mia odwagi zadzwonić w pierwszej kolejności tylko matka dzwonila a matka przy odbiorze nie była tylko pani robotę odbierała nawet padło pytanie trzy coś jeszcze poprawić odpowiedz była od pani nie.
 
2017-09-22 11:37:24 | 188.146.134.* | Firma "BASIA"
Jeszcze jedno jak byśmy nie byli profesjonalni to nie bylibyśmy 6 lat na rynku bo każdego można dzisiaj oskarżyć w internecie dobrze że są nato paragrafy na bez poctawne oskarżenia.

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.