Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

GOLD-BUD - Łomianki

Dane teleadresowe
ul. Al. Chopina...
Zobacz pełne dane
Al. Chopina 55
05-092 Łomianki
woj. mazowieckie

fax: +48 22 4355469
Zobacz numer telefonu
www: www.gold-bud.com.pl
e-mail: biuro@gold-bud.com.pl
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy


Firma GOLD-BUD została założona w 1991 roku jako firma o profilu budowlanym jednak już 2 lata później wyspecjalizowała się w branży dźwigowej. Jej założyciele, inżynier budownictwa i wieloletni projektant dźwigów połączyli swoje doświadczenia i nadali specyficzny charakter nowopowstającej firmie, odpowiadający oczekiwaniom Klientów.


Profil

GOLD-BUD czerpiąc ze swoich podwójnej specjalizacji świadczy kompleksową ofertę związaną dostawą i montażem urządzeń dźwigowych wraz niezbędnymi pracami budowlano - elektrycznymi. Posiadając rozbudowany Dział Projektowania, w skład którego wchodzą zarówno projektanci dźwigowi jak i budowlani możemy swoim Klientom oraz Biurom Architektonicznym zaoferować profesjonalny dobór urządzeń oraz techniczne wsparcie przy projektowaniu obiektu. Firma świadczy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zamontowanych urządzeń zarówno na terenie Warszawy jak i poprzez sieć autoryzowanych serwisów na terenie całej Polski oraz zapewnia stały dostęp do części zamiennych dla swoich  urządzeń w całym okresie eksploatacji.


Oferta        

Zróżnicowana oferta produktów pozwala nam współpracować z dużymi i wymagającymi firmami deweloperskimi takimi jak Hochtief, JW Construction, Budimex, PRK-7, Chemadex, Zab-Bud. Zaufały nam również m.in.: TVP SA, TAI, Hotel Belwederski, Hotel Gromada, TP SA, Merloni Indesit, Elektrociepłownie Warszawskie, Uniwerystet Warszawski, Szpital im. Anny Mazowieckiej, Szpital Bielański, Urząd Gminy Warszawa - Centrum. Nie jesteśmy jednak zamknięci na potrzeby i wymagania mniejszych Klientów. Duża liczba małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób prywatnych, którzy skorzystali z naszych usług jest chyba najlepszym dowodem, że nasza oferta jest atrakcyjna również dla tego segmentu rynku. Jednym słowem  W I N D Y    D L A    K A Ż D E G O !


Działalność charytatywna

Nie tylko Klienci firmy GOLD-BUD są dla nas najważniejsi. Wrażliwi na otaczające nieszczęścia postawiliśmy sobie za cel pomaganie dzieciom poszkodowanym przez los. Od kilku lat wspieramy Fundację Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" i Dom Dziecka w Konstancinie. W roku 2004 dodatkowo pomogliśmy Centrum Zdrowia Dziecka, Samodzielnemu Publicznemu Zespołowi PZOZ przy ul. Niekłańskiej 4/24 w Warszawie oraz Fundacji "Pożywienie Darem Serca".


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj czwarty znak kodu 81Ci8zfmqj 
Podobne firmy

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.