Firma Baza firm HOLE IN ONE PENSJONAT PERŁA

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

HOLE IN ONE PENSJONAT PERŁA - Wisełka Gm. Wolin

Dane teleadresowe
ul. Nowowiejska...
Zobacz pełne dane
Nowowiejska 15
72-513 Wisełka Gm. Wolin
woj. zachodniopomorskie

fax: +48 91 3265545
Zobacz numer telefonu
www: www.wiselka.com.pl
e-mail: piramidy@wiselka.com.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 

Kompleks wypoczynkowy mieszczący się w spokojnej nadmorskiej miejscowości - Wisełka. Cechuje go wiele nadzwyczajnych walorów, co sprawia, że z roku na rok przybywa coraz więcej osób chcących właśnie tutaj spędzić czas urlopowy z dala od zatłoczonych "głośnych" aglomeracji. Powstał kilka lat temu jako owoc wielkiego zaangażowania i uporu wielu ludzi. Budowaliśmy go opierając się na dalekowschodnim stylu życia i kulturze "Feng Shui" co sprawiło, że po latach obiekt nabrał oryginalnego i niepowtarzalnego charakteru. Nasze stare powiedzenie "Zapraszamy tylko pierwszy raz później wracasz sam" - sprawdza się z coraz większym skutkiem. Daje to nam wiele przyjemności i satysfakcji, oraz mobilizuje do dalszego rozwoju i podnoszenia jakości oferowanych usług.

Położenie naszej miejscowości na obrzeżach Wolińskiego Parku Narodowego w niedalekiej odległości od morza, oraz sąsiedztwo jezior o wysokiej klasie czystości powoduje, że panujący tutaj mikroklimat jest niespotykany w innych rejonach polskiego wybrzeża, a jego działanie wywiera bardzo wartościowy wpływ na ludzki organizm. Okoliczne tereny sprzyjają aktywnym formom spędzania czasu wolnego bez względu na wiek czy stan zdrowia. W naszym kompleksie znajdziecie Państwo oferty związane z zakwaterowaniem w nowopowstałym pensjonacie, całodzienne wyżywienie w restauracji "Perła" oraz wiele innych ciekawych atrakcji czekających min. w ogrodzie z piramidami.

Od czasów powstania obiektu minęło już kilka lat. Były chwile smutne i radosne. Ze wszystkich z nich staraliśmy się wyciągnąć wnioski, żeby tych momentów najweselszych było jak najwięcej, a osoby przebywające u nas czuły pełnie zadowolenia i satysfakcję z pobytu. Traktowanie naszych gości przez personel w sposób serdeczny i miły oraz niepowtarzalna atmosfera, powoduje, że odwiedzają nas coraz większe grona wczasowiczów, wśród których znajduje się bardzo wiele sław ze świata telewizji, sportu, estrady oraz polityki. Większość z nich odwiedza nas corocznie co zaowocowało przyjaźnią.

 

Organizujemy imprezy integracyjne dla firm, szkolenia, konferencje. Zapewniamy nocleg oraz wyżywienie.

 


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj siódmy znak kodu VJThM2JDsm 
Komentarze
 
2011-02-20 19:02:42 | 77.255.168.* | Dudek Kazimierz
polecam :) miła atmosfera, dobre domowe jedzenie :)

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.