Firma Baza firm Hotel & Restauracja OKRĄGLAK

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

Hotel & Restauracja OKRĄGLAK - Chęciny

Dane teleadresowe
ul. Korzecko...
Zobacz pełne dane
Korzecko 88 B
26-060 Chęciny
woj.

Zobacz numer telefonu
www: http://www.restauracjaokraglak.pl/
e-mail: biuro@okraglak.info
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

Jesteśmy firmą rodzinna działającą już od kilkunastu lat w branży restauracyjno-hotelowej. Doświadczenie jakie zdobyliśmy przez te lata pozwala nam na zapewnienie Państwa że wszystkie usługi jakie świadczymy są na wysokim poziomie. Jeżeli chcecie Państwo, żeby wyjazd służbowy, Wasze wesele, przyjęcie okolicznościowe, czy też weekendowy wypoczynek był po prostu udanym i niezapomnianym przeżyciem - to jesteś we właściwym miejscu.

Branże
Podobne firmy w okolicy

Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj ósmy znak kodu R3csj7FGsj 
Komentarze
 
2014-08-02 23:22:28 | 46.238.243.* | Teresa - Toruń
Bardzo ładny i zadbany hotel położony w pięknym miejscu. Obsługa na bardzo wysokim poziomie nastawiona na klienta. Smaczna kuchnia. Dla lubiących wędrówki jest wiele zaskakujących atrakcji w regionie. Ogólnie ładnie, miło i przyjazna obsługa, polecam.
Podobne firmy

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.