Firma Baza firm INOXART ROBERT SIEŃSKI

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

INOXART ROBERT SIEŃSKI - Chynów

Dane teleadresowe
ul. Parkowa...
Zobacz pełne dane
Parkowa 26
05-651 Chynów
woj. mazowieckie

www: www.inoxart.com.pl
e-mail: robstal@epf.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy


Firma nasza powstała w 1999 roku. Początkowo zajmowaliśmy się wykonywaniem balustrad, bram i ogrodzeń dla inwestorów prywatnych i instytucjonalnych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, rozszerzyliśmy naszą ofertę o kolejne usługi.

Dzięki wykwalifikowanemu stałemu personelowi, oraz przez wdrażanie nowych technologi i użycie najlepszych materiałów, jesteśmy cenieni na lokalnym rynku za rzetelność, nowoczesność i dokładność. Nasze produkty są wykonywane dla Klientów indywidualnych oraz dla firm.

Stawiając na wygodę oraz angażując się w naszą pracę dojeżdżamy na miejsce pracy gdzie dokonujemy wyceny, podajemy przybliżony termin wykonania usługi oraz jej koszt.


Wykonujemy :
    - balustrady
    - poręcze
    - schody
    - okucia budowlane
    - elementy wystroju wnętrz
    - bramy
    - ogrodzenia

Zadowolenie naszych Klientów to dla nas priorytet.

Każde zadanie, nawet najbardziej skomplikowane powoduje, że mamy coraz większy bagaż doświadczeń co przekłada się na najwyższej jakości usługi.


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj piąty znak kodu fgr2b35q7g 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.