Firma Baza firm INTERSAT FPHU

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

INTERSAT FPHU - Kraków

Dane teleadresowe
ul. Zabłocie...
Zobacz pełne dane
Zabłocie 39
30-701 Kraków
woj. małopolskie

Zobacz numer telefonu
www: www.intersat.pl
e-mail: biuro@intersat.com.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy


Firma Intersat rozpoczęła działalność w 1995 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapewnić obsługę Klienta w sposób kompleksowy, od konsultacji technicznych przez dostawę towaru, montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych przez nas produktów i usług. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla Klientów indywidualnych, jak również dla firm. Naszym atutem jest zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług, które mają na celu usprawnienie codziennego życia przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa. Stawiamy na profesjonalizm, jakość, technologię i bezpieczeństwo.

Firma Intersat specjalizuje się w sprzedaży systemów telewizji naziemnej i satelitarnej, automatyki do bram garażowych i ogrodzeniowych, szlabanów, systemów oświetlenia LED oraz technologii inteligentnych domów. Wykorzystując najnowsze technologie.

Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, przedstawiając najkorzystniejszą ofertę oraz możliwie krótkie terminy realizacji. Nasza szeroka gama produktów i usług pozwala nam zadowolić nawet tych najbardziej wymagających Klientów. Każdego dnia zyskujemy coraz więcej zadowolonych Klientów, którzy cenią sobie nie tylko wysoką jakość, ale także niezawodność i funkcjonalność. Dbamy, aby oferowany przez nas towar był najwyższej jakości i spełniał wszystkie wymagania Klientów. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad zakupy są czystą przyjemnością.

Jesteśmy autoryzowanymi dystrybutorami firm FAAC, GENIUS, LIFE, ORNO, DOORHAN, FIBARO, FRACARRO.

Życzymy Państwu dużo przyjemności w trakcie użytkowania naszych produktów, a naszym kontrahentom hurtowym sukcesów w rozwoju wspólnej działalności.

Z pozdrowieniami, Intersat S.C.


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj trzeci znak kodu PKbk76hjac 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.