Firma Baza firm JACEK ŁOZAK

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

JACEK ŁOZAK - Warszawa

Dane teleadresowe
ul. Łochowska...
Zobacz pełne dane
Łochowska 1/29 m 90
03-757 Warszawa
woj. mazowieckie

Zobacz numer telefonu
www: www.lozak.pl
e-mail: jacek.lozak@vp.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 

Buduję gitary klasyczne i lutnie oraz wykonuję naprawy wszelkiego rodzaju instrumentów strunowych szarpanych.

 

Urodziłem się w 1957 roku. Ukończyłem w 1981 r. Akademię Muzyczną w Warszawie w specjalności gitary klasycznej. W drugiej połowie lat osiemdziesiątych zainteresowałem się budową instrumentów muzycznych zwłaszcza gitar klasycznych i lutni. Od 1991 r. prowadzę jednoosobową działalność jako lutnik w Warszawie.

Jestem laureatem kilku Konkursów Lutniczych odbywających się w Gdańsku w ramach festiwalu "Gdańskie Spotkania Gitarzystów", gdzie otrzymałem w klasie gitary mistrzowskiej następujące nagrody:

    w 1995 r.- drugie miejsce
    w 1997 r.- drugie miejsce
    w 1999 r.- pierwsze miejsce
    w 2001 r.- wyróżnienie
    w 2003 r.- drugie miejsce.

Do 2010 r. zbudowałem 51 instrumentów: 37 gitary klasyczne, 1 gitarę barokową, 1 skrzypce, 5 lutni renesansowych, 5 lutnie barokowe, 1 galichon i 1 teorbę. Prawie wszystkie zostały zakupione przez muzyków zawodowych, studentów klas gitary lub lutni Akademii Muzycznych i uczniów średnich szkół muzycznych. Wielu moich klientów zdobyło nagrody i wyróżnienia w różnych konkursach gitarowych. Są też nagrania płytowe.

 


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj siódmy znak kodu hvcsff7Cwk 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.