Firma Baza firm JAŚ MEBLE SCHODY POD WYMIAR

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

JAŚ MEBLE SCHODY POD WYMIAR - Trzebiatów

Dane teleadresowe
ul. Torowa...
Zobacz pełne dane
Torowa 31
72-320 Trzebiatów
woj. zachodniopomorskie

www: www.jasmeble.pl
e-mail: biuro@jasmeble.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy


O FIRMIE:

Firma specjalizuje się w wykonywaniu schodów i mebli na indywidualne zamówienie klienta. Wykonujemy schody, meble kuchenne, sypialnie, przedpokoje, zabudowy wnęk oraz inne nietypowe zamówienia. Firma gwarantuje wysoką jakość i trwałość swoich produktów. Schody i meble wykonywane są wg wzorów własnych lub klienta.Oferujemy transport i fachowy montaż - schody i meble zamontujemy w dogodnym dla Państwa terminie, dbając o czystość i ograniczając uciążliwość do minimum.

Branże

Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj pierwszy znak kodu um1mdrytmh 
Komentarze
 
2015-03-12 12:14:29 | 83.11.181.* | Arek
Ja osobiście Nie polecam! Pan Marcin wykańcza mi schody dwuzabiegowe na betonie już od grudnia 2014r. z przerwą 5 tyg w związku z moją pracą dziś mamy marzec 2015 a zostało tylko kilka listew przyściennych, zaślepek do słupków i poprawek. Twierdzi że to z powodu przeprowadzki stolarni ;) która trwa już od grudnia. Do tego jest Bardzo niesłowny, nie odbiera telefonów etc. Jakościowo średnio gdyż co niektóre montowane stopnie są z obu stron na styk z listwami przyściennymi (spore odstępy pomiędzy stopniem a ścianą grubości listew) wiec listwy opierają się 1mm na stopniach i gdyby nie były przyklejone do ściany pewnie podczas sprzątania wpadły by pomiędzy ścianę a stopień ponadto podstopnie szpary na 5mm przy zewnętrznych krawędziach pomiędzy listwami zasylikonowane perfidnie pod kolor, podstopnie nie trzymają pionów, niektóre stopnie schodów skrzypią, otwory do poziomych rurek nierdzewnych w słupkach pomalowanych na biało już pękają dookoła jak pajęczynki, akryle naciapane przy i dookoła wykończeń które notabene już odchodzą. Nawet jeśli się zdecydujecie nie płaćcie zaliczek aż do całkowitego zakończenia prac, bo nie doczekacie się ich wykonania jak i ja. Umówiliśmy się na koszt 8500zł wysłał mi ładny projekt 3D w kolorach biel i ciemny brąz itd. a przywieźli całe schody z balustradą jesionowe tylko polakierowane więc zabrali wszystko do poprawki a balustrada miała być cała z nierdzewki, wiec żeby przyspieszyć montaż i nie marnować materiału zgodziłem się na lekkie poprawki balustrady a mianowicie: stopnie i poręcz w ciemnym brązie koloru futryn, podstopnie i słupki balustrady białe i tralki nierdzewne w poziomie. Zamontowali, widoczne usterki i jak pisałem już wyżej pozostało kilka listew poprawek zaślepek więc zapłaciłem 7000zł i już się nie pojawił. Dla niedowiarków fotki. skorpionus@o2.pl

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.