Firma Baza firm JAZBAD S.C.

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

JAZBAD S.C. - Konstancin-Jeziorna

Dane teleadresowe
ul. Toczyskiego...
Zobacz pełne dane
Toczyskiego 2
05-510 Konstancin-Jeziorna
woj. mazowieckie

Zobacz numer telefonu
www: www.jazbad.pl
e-mail: zbyszek@jazbad.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy


Firma JAZBAD istnieje na polskim rynku od 1990 roku, jako spółka cywilna. Założona została przez trzy osoby, które wcześniej przez kilkanaście lat zajmowały się wykańczaniem wnętrz, głównie w drewnie (boazeria, pawlacze, szafy, sauny itp.).

Gdy postanowiliśmy zająć się budowaniem domów, od razu przyjęliśmy motto?Co wymyślisz z bala, my zbudujemy?


Zgodnie z nim nie zbudowaliśmy jeszcze dwóch jednakowych domów. Wielkość i kształt domu nie stanowi dla nas problemu, ponieważ do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, poczynając od projektu. Poza tym realizujemy wszystkie nietypowe budowle drewniane, które dla wielu firm okazały się za trudne, bądź też niemożliwe do wykonania ze względu na ich ograniczone możliwości spowodowane ukierunkowaną produkcją. Dlatego też to nasza firma zbudowała scenografię dla TVP S.A. na potrzeby kilku finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, czy do programu telewizyjnego prowadzonego przez Jurka Owsiaka.

Budując nasze domy, stosujemy wyłącznie stare, sprawdzone techniki ciesielskie, które wymagają dużej precyzji i doświadczenia, ale niejednokrotnie stanowią o uroku i trwałości obiektu. Budujemy między innymi w takich technologiach jak: sumikowo ? łątkowa z półbala, sumikowo ? łątkowa z bala ciętego do kantu, czy też mur pruski. Dodatkowym atutem naszej firmy jest fakt, że jej właściciele są pracownikami fizycznymi biorącymi czynny udział w produkcji i montażu domu. Nasza stała obecność przy realizacji zamówienia jest gwarancją najwyższej jakości i solidności. Doskonałym tego dowodem jest fakt, iż jedna z naszych prac opisana została w takim czasopiśmie jak MURATOR (nr 10 / 1997. artykuł pt. ? Nadbudowa bez rozbiórki dachu?, s. 128 ? 134).

Do realizacji naszych zamówień używamy wyłącznie drewna z polskich lasów państwowych rosnących w Górach Świętokrzyskich., co stanowi gwarancję jego wysokiej jakości. Drewno takie jest bowiem wolne od wszelkich chorób i szkodników.

Wybierając spółkę JAZBAD nie musicie Państwo martwić się o wykończenie domu. Nasza firma wykonuje wszelkie prace z nim związane, począwszy od budowy fundamentów, poprzez instalację elektryczną i hydrauliczną, centralne ogrzewanie, układanie glazur i terakot, prace dekoratorskie, impregnację, malowanie i lakierowanie, na kominku kończąc.     Z tego też powodu, między innymi, większość naszych zamówień brała się ?z polecenia?.

Na stałe współpracujemy z doświadczonym biurem architektonicznym, co daje dodatkową gwarancję, że zaprojektowany budynek w pełni zaspokoi wymagania każdego klienta. Niezdecydowanym służymy wszechstronną, fachową poradą opartą na wieloletnim doświadczeniu.

Podstawą naszego działania jest solidność, terminowość i bezstresowa dla Klienta realizacja zamówienia. Aby mogli Państwo osobiście przekonać się o naszych możliwościach, zbudowaliśmy dom modelowy w Wiosce Budowlanej w miejscowości Urzut, koło Nadarzyna (woj. Mazowieckie).

 

Branże

Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj czwarty znak kodu wn1kwQ4Bkm 
Podobne firmy

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.