Firma Baza firm JUR-SANIT-BUD JERZY IZDEBSKI

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

JUR-SANIT-BUD JERZY IZDEBSKI - Warszawa

Dane teleadresowe
ul. Kapeli...
Zobacz pełne dane
Kapeli 3
02-876 Warszawa
woj. mazowieckie

www: www.jur-sanit-bud.pl
e-mail: j.izdebski@vp.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 

Nasza firma istnieje na rynku od 1994 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu, wykonywaniu i serwisowaniu instalacji grzewczych. Przez wszystkie lata naszej działalności rozwijaliśmy umiejętności tak, aby teraz móc tworzyć instalacje nowoczesne, które dzięki pełnej automatyce zapewniają naszym Klientom najwyższy komfort dodatkowo obniżając koszty eksploatacji.

Zatrudniamy najlepszych pracowników, którzy są w stanie wykonać każdy powierzony nam projekt. Działamy na materiałach powierzonych od Klienta ale także dokonujemy bezpośredniego zakupu na życzenie zleceniodawców. Rozwijając swoje umiejętności wykonujemy nasze prace na terenie całego kraju. Jako firma rzetelna i sprawdzona jesteśmy polecani przez zadowolonych z usług Klientów co jest dla nas dużą reklamą.

Świadczymy usługi dla firm, wspólnot mieszkaniowych oraz prywatnych zleceniodawców.

Gwarantujemy :
- konkurencyjne ceny,
- wysoką jakość usług,
- terminowość.

Na wykonane prace wystawiamy gwarancje długoletniej eksploatacji.


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj piąty znak kodu RnS57K2Rcg 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.