Firma Baza firm KON-POL S.C.

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

KON-POL S.C. - Łapy

Dane teleadresowe
ul. Wodociągowa...
Zobacz pełne dane
Wodociągowa 21
18-100 Łapy
woj. podlaskie

Zobacz numer telefonu
www: www.kon-pol.pl
e-mail: biurokonpol@wp.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 

Firma Kon-Pol S. C. istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1996 roku. Nasza siedziba znajduje się w Łapach koło Białegostoku. Przedmiotem naszej działalności jest:


  • -skup pojazdów na części, powypadkowych i wycofanych z eksploatacji,
  • -kasacja pojazdów,
  • -wydawanie stosownych zaświadczeń koniecznych do wycofania pojazdu,
  • -transport pojazdów powypadkowych oraz przeznaczonych do kasacji,
  • -sprzedaż części pochodzących z demontażu (także wysyłkowa).

 

 

Jako stacja demontażu pojazdów posiadamy zezwolenie Wojewody Podlaskiego udzielone na podstawie decyzji nr ŚR.I.BK.66200/6/07 oraz nr DIS.V.7673-1-13/09.


Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowany personel oraz odpowiednie zaplecze techniczne gwarantują wysoką jakość wykonania czynności związanych z kasacją i demontażem pojazdów.


W ofercie posiadamy szeroką gamę części zamiennych do wszystkich rodzajów samochodów. Każda część podlega sprawdzeniu pod względem jakościowym i następnie jest kwalifikowana do sprzedaży, bądź złomowania.


Większość sprzedawanych części i podzespołów objęta jest gwarancją rozruchową.

 

Oferujemy Państwu profesjonalną pomoc drogową, bezpieczne holowanie i transport samochodów osobowych, samochodów dostawczych oraz innych pojazdów.

 

Nasza firma oferuje usługi w zakresie rozbiórek i wyburzeń obiektów budowlanych. Posiadamy sprzęt i doświadczenie, by spełnić wymagania klienta poprzez kompleksową obsługę.

 

Oferujemy Państwu kasację samochodów oraz wydawanie stosownych zaświadczeń koniecznych do wycofania pojazdu. Zapewniamy sprawną i kompleksową obsługę.

 

Godziny otwarcia
Pn. - Pt.: 07:00 ? 17:00
Sobota: 07:00 - 13:00

 

 


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj ósmy znak kodu k8tV8b27Go 
Podobne firmy

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.