Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

KREDOS - Olsztyn

Dane teleadresowe
ul. Popiełuszki...
Zobacz pełne dane
Popiełuszki 10
10-695 Olsztyn
woj. warmińsko-mazurskie

fax: 89 679 06 39
Zobacz numer telefonu
www: https://kredos.pl/
e-mail: biuro@kredos.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

SKLEP MEDYCZNY KREDOS Tel: +48 89 679 02 42 email: biuro@kredos.pl. Dystrybutor sprzętu medycznego na terenie Polski. Aparaty EKG, Holtery EKG, Zestawy do badań wysiłkowych | KREDOS SKLEP MEDYCZNY | ul. Popiełuszki 10/21 10-695 Olsztyn | Jesteśmy dostawcą urządzeń medycznych takich marek jak: ASPEL, BTL, HEINE, SECA. Liczymy, że Nasza oferta będzie na tyle interesująca, że zagościsz u nas na dłużej. Naszym celem jest sprawić, aby zakupy sprzętu medycznego były dla Ciebie przyjemnością. Klienci SKLEPU MEDYCZNEGO doceniają Nasze działania i zgłaszają się do Naszej Firmy po poradę w wyborze najlepszego sprzętu medycznego. Oni po prostu wierzą, że jesteśmy najlepszą Firmą, jaką mogą wybrać. Dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji w pełnym zakresie jaki od Nas oczekujesz. Sprzedaż to początek naszych kontaktów handlowych. Jako profesjonalna firma ze sporym doświadczeniem w branży medycznej proponujemy Tobie profesjonalne szkolenie z obsługi każdego sprzętu medycznego zakupionego w Naszej Firmie. Jeśli zainteresowała Ciebie nasza oferta - zadzwoń i umów się na spotkanie z reprezentantem Naszej firmy. Chętnie odwiedzimy Twoje miejsce pracy i zaproponujemy najlepsze rozwiązania. Nasi Konsultanci z przyjemnością doradzą Ci optymalne rozwiązanie, pomogą rozwiać ewentualne wątpliwości i dokonać właściwego wyboru. Zadbają także, aby cała realizacja przebiegła w miłej atmosferze. Najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości Naszych usług jest fakt, że do tej pory zaufało Nam już tysiące klientów z kraju i ze świata.


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj czwarty znak kodu UrMTcGdVdi 
Komentarze
 
2017-11-30 08:36:53 | 178.19.179.* | Witold
Fachowe doradztwo i rozmowa z samym wlascicielm przekonała mnie do kupienia produktów kredos. Teraz znam różnice i jestem świadomy ze mam najnowocześniejszy sprzęt w mojej placówce i nie za miliony! bo tez tak można.
 
2017-12-30 23:49:49 | 178.19.179.* | Mirek
Polecam, przyjrzałem się ofercie kilku sklepów zanim zadzwoniłem. Fachowy głos przekonał mnie do zamówienia

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.