Firma Baza firm LEŚNIEWSKI SHIPPING ZDZISŁAW LEŚNIEWSKI

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

LEŚNIEWSKI SHIPPING ZDZISŁAW LEŚNIEWSKI - Krze Duże Gm. Radziejowice

Dane teleadresowe
ul. Radziejowice...
Zobacz pełne dane
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

Branże

Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj trzeci znak kodu YqJ27vuVDl 
Komentarze
 
2018-03-17 12:08:27 | 83.31.138.* | Mirek
Witam Czytam niektóre opinie o firmie Lesniewski i tak sie zastanawiam kto to pisze? Niektóre negatywne opowieści są dla mnie czymś niezrozumiałym. Kilka miesiecy temu sprowadzilem kilkadziesiat motocykli głownie HD i nie moge zlego slowa powiedziec o tej firmie. Dokumenty na czas, zrobione wszystko za mnie w urzedzie celnym. Motocykle przywiezione na magazyn do domu. Kierowca uprzejmy ktory pomogl przy rozladunku. Widze ze 3/4 komentarzy jest chyba pisanych zlośliwie przez konkurencje. Zyczę powodzenia z Hejterami Panie Leśniewski. Do Następnego razu. Pozdrawiam Mirosław Niemczycki.
 
2018-05-13 12:40:26 | 89.22.33.* | Artur
Witam. Chciałbym podzielić się swoją opinią o firmie Leśniewski Shipping. W dniu wczorajszym tj. 12 maja 2018r. zakupiłem właśnie u tych Państwa motocykl Honda VTX 1800 F3 z 2008 roku. Postanowiłem napisać tą opinie ponieważ interesując się zakupem motoru także czytałem w różnych miejscach informacje na ich temat. Uważam, że te złe są dla nich krzywdzące, od samego początku bezproblemowy kontakt z Panem Łukaszem, rozsądna a nawet atrakcyjna wstępna negocjacja ceny, przez telefon informował mnie o wszelkich usterkach, nie było problemów takich jak brak czasu czy proszę zadzwonić później, a na moją prośbę o wysłanie szczegółowych zdjęć odpowiedział szybko i profesjonalnie, po telefonie wieczornym zdjęcia były już na e-mailu o godz. 7 rano. Pełna dokumentacja wraz z fakturą przygotowana szybko i sprawnie, Panowie byli pomocni nawet przy załadunku, na spokojnie można było zabezpieczyć motocykl i wracać bezpiecznie do domu. Tak więc nie rozumiem dziwnych komentarzy i oskarżeń być może co jest bardzo prawdopodobne konkurencji. Szczerze ich polecam. Pozdrowienia Artur Suwałki.

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.