Firma Baza firm MEGI COSMETIC LASER

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

MEGI COSMETIC LASER - Łódź

Dane teleadresowe
ul. Piotrkowska...
Zobacz pełne dane
Piotrkowska 204/210
90-369 Łódź
woj. łódzkie

Zobacz numer telefonu
www: www.cosmeticlaser.pl
e-mail: info@cosmeticlaser.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy


Dlaczego my:

- Wszelkie zabiegi przeprowadzane są przez doświadczoną Panią kosmetolog, która ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi z wyróżnieniem, legitymująca się licznymi certyfikatami z zakresu depilacji laserowej jak i różnego rodzaju zabiegów na wszelkich liczących się na świecie markach kosmetyków.

Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt do depilacji laserowej - Light Sheer XC/100J. Jako jedyni w Łodzi dysponujemy laserem wyposażonym w większą końcówkę z efektywniejszym chłodzeniem, która pozwala dokładniej i szybciej przeprowadzić zabieg. Ponadto laser Light Sheer XC/100J wnika głębiej w skórę dając lepsze efekty.

- Nasz gabinet jako jeden z nielicznych w Polsce przeprowadza zabiegi pielęgnacyjne na profesjonalnych markowych kosmetykach włoskiej firmy RVB, dzięki którym już po jednym zabiegu można dostrzec zaskakujące efekty, jakich po innych kosmetykach nie miałaś.Kontakt
Małgorzata Rakowska - 721 532 403  
Krzysztof Rakowski - 602 231 867


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj pierwszy znak kodu yntC32iG8b 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.