Firma Baza firm MOTEL ORION DARIA SZYLER-LASKOWSKA MICHAŁ LASKOWSKI

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

MOTEL ORION DARIA SZYLER-LASKOWSKA MICHAŁ LASKOWSKI - Wilcze

Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 

Dodatkowe informacje:

Zapraszamy do Motelu ?Orion? w Wolsztynie.

W naszym, gruntownie wyremontowanym w 2009 r. motelu, posiadamy 16 gustownie urządzonych pokoi. W każdym pokoju poza wygodnym łóżkiem i fotelami, znajduje się osobna łazienka z kabiną prysznicową oraz telewizor. Wszyscy goście motelu mają zapewniony bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu, a dodatkowo do każdej rezerwacji dodajemy śniadanie - gratis!

Restauracja znajdująca się w budynku zapewni wszystkim gościom, pełne wyżywienie na najwyższym kulinarnym poziomie.

W motelu znajduje się utrzymany w ekskluzywnym stylu PUB, a w nim znajduje się parkiet taneczny oraz wygodne skórzane fotele mogące pomieścić 50 osób. Każdego wieczoru zapraszamy na piwo i drinki oraz transmisje meczów.

 

Więcej informacji uzyskają Państwo na naszej stronie internetowej www.motel-orion.pl

 

Branże
Podobne firmy w okolicy

Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj piąty znak kodu Vngx836MBk 
Podobne firmy

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.