Firma Baza firm MusicRainbow

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

MusicRainbow - Kraków

Dane teleadresowe
ul. Telimeny31...
Zobacz pełne dane
Telimeny31
Kraków
woj. małopolskie

www: www.uslugi-muzyczne.com
e-mail: giorgio32@interia.eu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

Agencja artystyczna "Music Rainbow" założona w 2008 r. przez artystę Opery Krakowskiej Jerzego Wójcika. Zapraszam Music Rainbow jako agencja artystyczna oferuje usługi z zakresu: oprawa muzyczna imprez, bankiety, przyjęcia okolicznościowe, ślub i wesele, imprezy dla dzieci, mikołajki, dzień dziecka, imprezy szkolne oraz koncerty kolęd, koncerty operowe i operetkowe, fotografia i videofilmowanie, konferansjerka i prowadzenie imprez, prowadzenie licytacji. Skupiamy artystów wykształconych na najwyższym poziomie, profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, czynnych zawodowo i aktywnych na polskiej scenie muzycznej. Najczęściej zamawiane Dj Mateusz Zawodowy techniki dźwięku i światła. Wysokiej klasy nagłośnienie renomowanych firm, połączone z niesamowitą energią tego młodego artysty zapewni wspaniałą zabawę na Waszej imprezie. Dj-konferansjer yesJurek pozytywny zastrzyk energii ,imprezy prowadzone z klasą i ciekawymi pomysłami. Kapela krakowska Polecamy Wam zespół w 3 osobowym składzie na wesele tradycyjne. Studio-Wizard Doświadczony fotograf, dysponujący profesjonalnym sprzętem klasy "L" oraz niezwykle elastyczne podejście do klienta, gwarantują usługi na najwyższym poziomie.


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj pierwszy znak kodu 4JhN3xJN8c 
Komentarze
 
2014-05-05 01:48:12 | 89.64.247.* | kasia i arek
serdecznie polecam kapele oraz prowadzącego panie Jerzy jest pan wulkanem pozytywnej energii wielkie dzięki za piękne wesele;)
 
2014-05-31 01:42:32 | 89.64.247.* | kasia .d.
panie Jerzy bardzo dziekujemy za wspaniałe wesele w Pana wykonaniu;)
 
2016-01-31 23:48:56 | 89.69.65.* | adam ,kasia
dziekujemy za muzyczno artystyczną oprawe wesela;)

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.