Firma Baza firm NAKAJA ART - PAWEŁ ZYGUŁA

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

NAKAJA ART - PAWEŁ ZYGUŁA - Kraków

Dane teleadresowe
ul. Brzeska...
Zobacz pełne dane
Brzeska 6t
31-416 Kraków
woj. małopolskie

Zobacz numer telefonu
www: www.nakaja.com
e-mail: firma@nakaja.com
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

Szczegółowa oferta:

Szanowni Państwo!

Mając na uwadze rosnące wymagania, dotyczące realizacji pokazów sztucznych ogni, oprawy pirotechnicznej imprez oraz wszystkiego, z czym wiąże się pirotechnika widowiskowa, sceniczna i filmowa stworzyliśmy naszą specjalna ofertę.

Czasy, w których fajerwerki odpalali saperzy, uważamy za dawno minione, dlatego stawiamy na artyzm, profesjonalizm oraz kreatywność. Założeniem naszej firmy jest tworzenie wyjątkowych obrazów pirotechnicznych zsynchronizowanych z muzyką, będących elementami zarówno wielkich widowisk plenerowych, jak i małych kameralnych realizacji. Niezależnie od rozmachu oraz prestiżu widowiska, dokładamy wszelkich starań, aby pokaz pirotechniczny był niepowtarzalnym przeżyciem estetycznym dla wszystkich oglądających.

 

Jesteśmy zespołem ludzi, którymi kieruje pasja w tworzeniu oraz wyszukiwaniu najnowszych rozwiązań dotyczących kreacji widowisk. Uczestniczymy w międzynarodowych sympozjach oraz prezentacjach, aby żadna nowość nie umknęła naszej uwadze. Stosowane przez nas rewolucyjne rozwiązania techniczne zostały szczególnie docenione na konkursach oraz festiwalach. Jury Międzynarodowego Festiwalu Ogni Sztucznych Ustka 2003? oraz 2005? dwukrotnie przyznało nam pierwsze miejsce. Wielkim sukcesem naszej firmy jest zdobycie w sierpniu 2006 roku pierwszego miejsca na prestiżowym, międzynarodowym festiwalu ogni sztucznych ?Villa de Bilbao? w Hiszpanii, uczestnictwo w pokazach mistrzów w Bilbao i San Sebastian w 2008r. oraz uczestnictwo w prestiżowym konkursie na Malcie (La Valetta) w 2009r.

 

W pirotechnice widowiskowej niewiele jest rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Niejednokrotnie podejmowaliśmy się zadań, które dla innych okazały się zbyt trudne.

 

Dlatego z naszej strony można liczyć na fachową poradę oraz pomoc przy realizacji nawet najbardziej niezwykłych pomysłów.

Pozostając do Państwa dyspozycji

z wyrazami szacunku

Paweł Zyguła

 

 

 

 

Oferta:

Przedstawiamy Państwu nietypowe elementy pirotechniki widowiskowej, stosowanej podczas naszych realizacji.

-Instalacje ogniowe
Niezastąpione przy nietypowych formach widowiska. Mogą tworzyć płonące gejzery o regulowanym natężeniu płomienia, ściany ognia, płonące wiele godzin znicze, wielkie formy przestrzenne, a nawet napisy naziemne o bardzo dużych rozmiarach. 


-Machiny pirotechniczne
Ogromne, metalowe młyny pirotechniczne napędzane silnikami elektrycznymi, tworzące 15-to metrowej średnicy słońca. Konstrukcje, słupy i statywy, na których można instalować dowolne efekty.

-Rysunki, napisy, rzeźby pirotechniczne
Oferujemy wykonanie barwnych napisów, obrazów i przestrzennych rzeźb pirotechnicznych. Możemy je nawet zainstalować na obrotowych konstrukcjach. Wykonujemy także napisy o niskiej emisji dymu, przeznaczone do odpalania w pomieszczeniach zamkniętych.


-Pirotechnika sceniczna ? kompleksowa obsługa widowisk
Posiadamy szeroki wachlarz pirotechniki scenicznej, konfetti, efekty płomieniowe. Na indywidualne zamówienia opracowujemy zupełnie nowe efekty na potrzeby programów telewizyjnych, widowisk teatralnych i plenerowych oraz filmu.
-Profesjonalne pokazy ogni sztucznych ? plenerowe widowiska pirotechniczne
Podczas realizacji pokazów sztucznych ogni, staramy się stosować jak najszersze spektrum efektów pirotechniki widowiskowej. Wyroby pirotechniczne bezpośrednio importujemy z fabryk holenderskich, włoskich, chińskich oraz niemieckich. Wynikiem tego jest możliwość użycia większej ilości środków w ramach proponowanej ceny widowiska. Wszystkie wyroby posiadają atestację Instytutu Mechaniki Precyzyjnej zgodnej z klasą 1.1-1.3 ADR.

Za każdym razem przeprowadzamy wizje lokalną terenu, z którego ma odbyć się pokaz sztucznych ogni. Umiejętne wpasowanie efektów w architekturę przestrzeni potęguje wrażenia wizualne widowiska.

W swojej ofercie posiadamy ładunki pirotechniczne od 60 do 400 mm. Obecnie dysponujemy ponad trzema tysiącami moździerzy. Przygotowane widowiska są sterowane jednym z najnowszych elektronicznych systemów na świecie ?FIREMASTER 2000 MILENIUM?.

 

Wycena realizacji pokazu ogni sztucznych

(przykład pokazu typu festiwalowego na stronie www.nakaja.com-galeria-filmy-bilbao))


Typ festiwalowy Opcja I - Klasa ? Standard?

Proponowana cena profesjonalnego pokazu sztucznych ogni klasy ?Standard?- 2000 zł za minutę pokazu.

Przykładowa wycena 10minutowej realizacji - 20000 zł


Opcja II - Klasa ?Super?

Proponowana cena pokazu sztucznych ogni klasy ?Super? wzbogaconego o ponadprzeciętne kompozycje pirotechniczne oraz pociski specjalne takie jak: kule wodne, wodospady ognia, bomby cylindryczne, wielostopniowe efekty dużych kalibrów ? 2500 zł za minutę pokazu.

Przykładowa wycena 10minutowej realizacji - 25000 zł


Opcja III - Klasa ?Ekskluzywna?

Proponowana cena bardzo ekskluzywnego pokazu sztucznych ogni z użyciem złożonych układów piętrowych, efektów sekwencyjnych oraz wszystkich nowości dostępnych na rynku pirotechnicznym ? od 3000 zł w górę za minutę pokazu.

Przykładowa wycena 10minutowej realizacji - 30000 zł lub powyżej


Usługa ?pokaz sztucznych ogni? jest zwolniona z podatku VAT ( PKWiU 92.34.13 ).

W przypadku bardzo dużych realizacji, wyjątkowo wyszukanych form pirotechnicznych z użyciem konstrukcji oraz machin, pokazów bardzo rozległych terenowo lub całych cykli realizacyjnych cena negocjowana jest indywidualnie. Jesteśmy cenieni za elastyczne podejście do oczekiwań każdego klienta.


Wykonujemy również mniejsze, kameralne, profesjonalne pokazy fajerwerków na; imprezach kulturalno-sportowych, spotkaniach firmowych, weselach, otwarciach obiektów itp.

Koszt takiego pokazu wynosi od 3600 zł przy minimalnej cenie 1200zł za 1 minutę.

Oczywiście możemy realizować także pokazy w wersjach pośrednich odpowiednio modyfikując cenę przy zachowaniu najwyższego poziomu artystycznego widowiska.

Czas trwania pokazu zależy od Państwa wymagań i może być dowolnie modyfikowany względem całej realizacji. Cena zawiera wszystkie koszty związane z danym zleceniem takie jak transport na terenie całego kraju, zakwaterowanie pirotechników oraz ubezpieczenie w PZU S.A.


Pokaz jest ciągłą kompozycją nie zawierającą przerw dłuższych niż kilka sekund. Każde widowisko realizowane jest na podkładzie muzycznym. Efekty pirotechniczne są w taki sposób dobrane, aby dominująca cześć pokazu prezentowana była w przedziale wysokościowym 100 - 200 metrów. Pirotechniczne loga, napisy oraz rysunki wyceniamy oddzielnie, często jednak mieszczą się one w cenie największych, prestiżowych realizacji.


Personel naszej firmy przeszedł wszystkie niezbędne szkolenia dotyczące zasad bezpieczeństwa pracy i użytkowania materiałów pirotechnicznych (miedzy innymi przeszkolenia Wojskowego Technicznego Instytutu Uzbrojenia w Zielonkach k/ Warszawy, Centrum Doskonalenia Kadr Specjalistycznych Ministerstwa Gospodarki w Chorzowie ). Posiadamy koncesje MSWiA na wykonywane przez siebie usługi - koncesja nr : B-064/2003 Paweł Zyguła.

W razie otrzymania od Państwa zlecenia na wykonanie usługi zobowiązujemy się do uzyskania wszelkich niezbędnych pozwoleń potrzebnych do jej realizacji.

Referencje:

-Pierwsze miejsce na międzynarodowym festiwalu sztucznych ogni ?Villa de Bilbao? ? Hiszpania 2006
prezentacje mistrzów w Bilbao i San Sebastian ? Hiszpania 2008
prezentacja na festiwalu na Malcie( La Valetta) - 2009
-Obchody 20. rocznicy odzyskania wolności i upadku komunizmu ? Gdańsk 2009
-Pierwsze miejsca na festiwalu ogni sztucznych - Ustka 2003 oraz 2005
-Uroczyste wejscie polski do unii europejskiej - Warszawa, Kraków 2004
-Wianki Krakowskie - Kraków 1995 do 2009
-Obchody 60-tej rocznicy wyzwolenia obozu zagłady - Brzezinka 2005
-Referendum europejskie - Warszawa 2003
-Uroczystośc wejścia polski do nato - Warszawa 1999
-Wielka parada smoków - Kraków 2003 do 2009
-?Piromaniada? Największy pokaz pirotechniki w Polsce - Kraków 2000
-?Sacrum Profanum? festiwal - Kraków 2003 do 2006
-?Sylwester w Jedynce? Program TV1 - Warszawa 2003 / 2004
-Obchody 375 lat istnienia browarów tyskich - Tychy 2004
-Wielki bal wojewody małopolskiego - Kraków 2000 do 2005
-Festiwal piosenki ?Superjedynki? - Opole 2001 ,2002
-?Big brother? ? finał i i ii edycji - Sękocin 2001, 2002
-Festiwal gwiazd - Międzyzdroje 2002, Gdańsk 2006
-Wianki Warszawskie - 1999, 2001
-?Inwazja mocy? cykl imprez radia RMF FM - 1996, 1997, 1999, 2000
-200 Lat PZU - Świerklaniec 2003
-Koncert Vanessy Mae - Kielce 1999
-400 ? Lecie stołeczności Warszawy, koncert ?Gipsy King?- 1996
-Wielki festiwal sztucznych ogni - Chorzów 1998 do 2000

oraz ponad 1500 innych realizacji na terenie całego kraju.


Przykładowe efekty pirotechniczne, stanowiące elementy standardowego pokazu sztucznych ogni

-Komplet wyrzutni 36-cio strzałowych. Srebrne komety z czerwonymi i zielonymi głowniami z podstawą ze złoto - trzeszczącego pióropusza.
-Złote komet 8-mio strzałowe z mieniącymi się ogonami. Wachlarze po 5 kompletów.
-25 cio strzałowe wyrzutnie długo opadającego, złotego deszczu zakończone efektem tytanowej korony głośnym hukiem.
-36-cio strzałowe wyrzutnie migoczących, srebrnych palm krzyżowych, z kolorowym pniem.
-Bomby wysokościowe kal. 75mm.- błękitne, zielone oraz czerwone chryzantemy ze srebrnymi palmami w środku rozwiniętej kuli.
-Wyrzutnie wachlarzowe o skomasowanym efekcie kolorowych, promieniście ułożonych komet z dużym efektem trzeszczenia na końcu.
-Bombetty crossowe 8-mio strzałowe, czerwone i zielone miny z krzyżowymi rozpryskami, ułożone symetrycznie po 3 sztuk w zestawie.
-36-cio strzałowe wyrzutnie ?tysiąca gwiazd?. Efekt srebrnej chryzantemy rozpadającej się na tysiące mniejszych, eksplodujących ładunków, zapełniających bardzo dużą część nieboskłonu
-Bomby wysokościowe kal. 100 mm - efekty złotych polipów, kule dwukolorowe ze złotymi wirami, kolorowe ringi dopełnione srebrnym środkiem, saturny, motyle, wstążki.
-Wyrzutnie 100 strzałowe wachlarzowe z efektem diamentowego deszczu.
-Bomby wysokościowe kal. 75 mm - efekt migoczących, trzeszczących wierzb z migoczącym pniem.
-Wyrzutnie 49-cio strzałowe z podwójnych, migoczących na fioletowo i zielono gwiazd.
-Bomby wysokościowe kal.100 mm - czerwone warkocze z ogromnymi kulami w kolorze czerwonym, niebieskim, żółtym oraz zielonym z migoczącymi środkami.
-Miny pirotechniczne kal. 75 oraz 100 mm - wielkie kolorowe eksplozje odziemne, na wysokość około 20 metrów do akcentowania fraz muzycznych.
-Wyrzutnie 36-cio strzałowe ?spadające liście? czerwone i srebrne migoczące gwiazdki wolno opadające prawie do samej ziemi.
-12-to sekundowa kompozycja 100 efektów kometowych ułożonych w formę wachlarzową, z dużymi sekwencyjnie eksplodującymi ładunkami wysokościowymi w kolorze srebrnym i niebieskim.
-Bomby wysokościowe, finałowe kal. 125 oraz 150 mm - specjalne ładunki dwupoziomowe z migoczącymi końcówkami, odpalone w kompozycjach skośnych wyrzutni, tworzące na niebie efekt migoczącego, długo opadającej kopuły złotego deszczu.


Godziny otwarcia:

pn-pt  8:00 - 16:00 ( w grudniu pn-pt 8:00 - 17:00, sob-nie 8:00 - 14:00)

Formy płatności:

gotówka


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj szósty znak kodu mQyRadPmNo 
Podobne firmy

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.