Firma Baza firm OŚRODEK JEŹDZIECKI KŁODZKA RÓŻA

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

OŚRODEK JEŹDZIECKI KŁODZKA RÓŻA - Bożków Gm. Kłodzko

Dane teleadresowe
ul. Święcko...
Zobacz pełne dane
Święcko 57
57-441 Bożków Gm. Kłodzko
woj. dolnośląskie

www: www.klodzkaroza.bloog.pl
e-mail: klodzkaroza@wp.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

Oferta:

Jazda konna dla początkujących i zaawansowanych,  treningi sportowe,  przygotowanie do zawodów,  jazdy w teren,  egzaminy na powszechną odznakę PZJ,   kursy na brązową i srebrną odznakę jeździecką,  pensjonat dla koni,  obozy jeździeckie,  półkolonie w siodle.

Ośrodek jeździecki położony w malowniczej okolicy prowadzony przez instruktorkę z 30 letnim doświadczeniem. Zaprasza wszystkich chętnych na naukę jazdy konnej. Posiadamy krytą ujeżdżalnię i świetlicę wraz z zapleczem sanitarnym. Zajęcia prowadzone są przez instruktorów rekreacji i sportu. 

DOROTA CZYŻ
Instruktor sportu
Sędzia II klasy

Wieloletni starz pracy w prowadzeniu jazd sportowych i rekreacyjnych. Prowadzenie szkoleń i przygotowywanie do Mistrzostw Podkarpacia Młodzików i Juniorów Młodszych z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie przygotowuje jeźdźców do odznak: powszechnej, brązowej, srebrnej, zlotej oraz zawodów. Utrzymujemy staly kontakt (konsultecje) z trenerem I klasy M. Brodziak

Osiągnięcia:

I miejesce w Eliminacjach do Mistrzost Polski w konkurencji HUNT SETEQTATION open

II miejesce w Eliminacjach do Mistrzost Polski w konkurencji ENGLISH PLEASURE open

Udział w szkoleniu u R. Wassibauera
10 jeźdźców odznaka powszechna
7 jeźdźców odznaka brązowa
1 osoba odznaka srebrna


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj szósty znak kodu XNgMBJGz8n 
Podobne firmy

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.