Firma Baza firm P.H. SHE Anna Walo

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

P.H. SHE Anna Walo - Słowik

Dane teleadresowe
ul. Spacerowa ,...
Zobacz pełne dane
Spacerowa , 69
42-263 Słowik
woj. śląskie

www: byann.pl
e-mail: info@byann.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Słowik w województwie śląskim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Spacerowa 69. Kod pocztowy do korespondencji to: 42-263 Słowik. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 19.1719892N, 50.7500888E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: info@byann.pl. "P.H She Anna Walo" to firma działająca w branży Bielizna. W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 509 904 999.


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj pierwszy znak kodu niiGfER57a 
Komentarze
 
2017-03-26 16:06:16 | 164.126.217.* | Klient
Szczerze nie polecam! Zamówiłam 3 rzeczy z tej strony zgodnie z tabelą rozmiarów, a tylko jedna dotarła do mnie taka jak powinna. Kontakt ze sklepem szybki, jednak jakby pisało się z dzieckiem lub nie w pełni rozwinięta osobą. Z trzech zadanych pytań uzyskuje się odpowiedz na jedną i nie konkretną. Także co z tego że produkty są ładne, a dostawa szybka skoro nigdy nie wiadomo co się dostanie i trudno jest się porozumieć ze sklepem. Po tym co przeszłam dziwie się skąd biorą się te wszystkie pozytywne komentarze, mi raz wystarczył i nigdy więcej nic z tond nie zamówię. Serdecznie odradzam. Sklep ma również w zwyczaju usuwać negatywne komentarze i blokować osoby je dodające.

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.