Firma Baza firm P.P.H.U.REGEN JACEK WOJTASZAK

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

P.P.H.U.REGEN JACEK WOJTASZAK - Chocicza

Dane teleadresowe
ul. Akacjowa...
Zobacz pełne dane
Akacjowa 6
63-041 Chocicza
woj. wielkopolskie

fax: +48 61 2875141
Zobacz numer telefonu
www: www.turboregen.pnet.pl
e-mail: turboregen@pnet.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 

Jesteśmy firmą prywatną, działającą od lat na rynku motoryzacyjnym. Specjalizujemy się w regeneracji turbosprężarek, regeneracji gaźników oraz zwrotnic.

Wszystkie prace wykonywane są przez specjalistów posiadających odpowiednie uprawnienia. Każdy pracownik stale uzupełnia wiedzę, aby być na bieżąco ze wszystkimi aktualnie wymaganymi standardami technicznymi.

Prace wykonywane są na specjalistycznych urządzeniach, przy zachowaniu wymaganego reżimu technicznego. Przy regeneracji stosujemy wyłącznie oryginalne części zgodne z zaleceniami producenta.


Aby zapewnić naszym klientom maksymalną wygodę, świadczymy usługi w trybie 24 godz./dobę.

 


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj dziewiąty znak kodu w3AWWanr9r 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.