Firma Baza firm P.P.H.U. WIR WŁADYSŁAW MAJOCH

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

P.P.H.U. WIR WŁADYSŁAW MAJOCH - Złotoryja

Dane teleadresowe
ul. Grunwaldzka...
Zobacz pełne dane
Grunwaldzka 25
59-500 Złotoryja
woj. dolnośląskie

fax: +48 76 8381996
Zobacz numer telefonu
www: www.schody-wir.pl
e-mail: biuro@schody-wir.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

Historia firmy

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "WIR" powstało w 1989 r. Siedziba firmy mieści się w Złotoryi na Dolnym Śląsku, jej właścicielem jest pan Władysław Majoch.

Od początku działalności zajmujemy się głównie produkcją schodów drewnianych na rynek polski i niemiecki. Ciągle inwestujemy w rozwój firmy. W roku 2006 zakupiliśmy nowoczesną halę produkcyjną o powierzchni 500m2 , a w przeciągu ostatniego roku trzykrotnie zwiększyliśmy zatrudnienie w naszej firmie. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów zakupiliśmy również najnowszy program do projektowania schodów CAD 10. Stawiamy przede wszystkim na jakość, trwałość i estetykę.

W związku z wzmożonym zainteresowaniem klientów zajęliśmy się również sprzedażą i montażem parkietów. Naszym celem jest ciągłe podnoszenie jakości naszych wyrobów i świadczonych usług. 

Produkty i usługi

-projektowanie schodów

-fachowe doradztwo

-pomiar, wykonanie schodów wraz z materiałami

-transport i montaż na miejscu budowy

Ponadto świadczymy usługi z zakresu:

-doradztwo techniczne i sprzedaż parkietów firmy FINISHPARKIET

-sprzedaż materiałów do montażu parkietów firmy UZIN

-montaż parkietu i desek podłogowych

Szczegółowa oferta firmy

Od stycznia 2009 r. firma wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na rynku wykonuje funkcjonalne, nowoczesne , proste w formie wyroby z drewna pod nazwą MAJOCH-MEBLE. Wykonujemy meble w standardowym wymiarze oraz umożliwiamy zamówienie mebli drewnianych według indywidualnego zamówienia i projektu. Gatunki drewna: dąb szczotkowany , jesion jasny, dąb naturalny, dąb czerwony, jesion mieszany, jesion ciemny, dąb rustykalny, dąb wędzony, dąb naturalny, czereśnia europejska.

Godziny otwarcia
Pn ?Pt 8.00 ? 16.00,
Sb 8.00-13.00

Akceptowane formy płatności
gotówka, przelew

Dodatkowe informacje
Stosowane technologie

Podstawową formą wykończenia naszych mebli jest olejowanie (wykorzystywane oleje naturalne). Meble narażone na kontakt z wodą zabezpieczamy lakierem chemoutwardzalnym o różnym stopniu połysku. Istnieje możliwość barwienia mebli bejcami o różnej kolorystyce.

Postarzamy meble - szczotkowanie, czyli usunięcie z powierzchni drewna części bielastych. Dzięki takiej technologii uzyskujemy porowatą fakturę drewna.

Bielenie - polega na nałożeniu na drewno roztworu wody utlenionej z amoniakiem, który wyługowuje kolor z zachowaniem rysunku słojów, drewno już na zawsze ma jasny (wybielony kolor), oczywiście wymaga jeszcze dodatkowo lakierowania lub olejowania.

Wędzenie - tj. uzyskanie ciemnej barwy drewna. Technologia możliwa wyłącznie w gatunku drewna dąb szypułkowy.

Obróbka termiczna - polega na poddaniu drewna wysokiej temperaturze, dzięki temu następuje zmiana barwy.


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj pierwszy znak kodu ksyJ2XMbch 
Podobne firmy

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.