Firma Baza firm PHU FORTUNA ZBIGNIEW MARKOWSKI

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

PHU FORTUNA ZBIGNIEW MARKOWSKI - Otwock

Dane teleadresowe
ul. Ługi...
Zobacz pełne dane
Ługi 70
05-400 Otwock
woj. mazowieckie

fax: +48 22 7199210
Zobacz numer telefonu
www: www.schody-fortuna.pl
e-mail: fortuna@jabster.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

O FIRMIE:
Firma zajmuje się produkcją i wykonaniem schodów: samonośnych, pełnych i ażurowych oraz układanych na beton. Pomiary i wstępny projekt schodów wykonujemy gratis.

Układamy również parkiety, mozaiki, podłogi drewniane oraz panele podłogowe i ścienne. Zajmujemy się także drobnymi usługami stolarskimi tj. montaż drzwi, parapetów, listew przypodłogowych jak również balustrad wewnętrznych i zewnętrznych.

Wykonujemy komleksowe usługi przygotownia domów z dostarczeniem materiałów i montażem parkietów, schodów, listew, parapetów itp.


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj piąty znak kodu vvXpu9mkCm 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.