Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

PPHU ARKO - Mirków Gm. Długołęka

Dane teleadresowe
ul. Kiełczowska...
Zobacz pełne dane
Kiełczowska 7
55-095 Mirków Gm. Długołęka
woj. dolnośląskie

fax: +48 71 3151116
Zobacz numer telefonu
www: www.ppuharko.pl
e-mail: leszek.arko@xl.wp.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy


Firma P.P.U.H ARKO zajmuje się wykonywaniem bram i ogrodzeń według swoich projektów jak też według projektu klienta. Naszym celem jest osiągnięcie zadowolenia klienta poprzez stałą współpracę.

Posiadamy duże doświadczenie na rynku (nasza firma powstała w latach osiemdziesiątych) i zrealizowaliśmy wiele projektów. Dysponujemy dużymi mocami przerobowymi jak tez sporym zapleczem technicznym.

Jeśli nie wiedzą Państwo jaki rodzaj bramy czy ogrodzenia wybrać to zapraszamy do naszej firmy. Na pewno sprostamy Państwa wymaganiom oraz wykonamy dla Was wszystko.


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj piąty znak kodu rDnbWnAG4i 
Podobne firmy

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.