Firma Baza firm PROMASTER S.C.

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

PROMASTER S.C. - Lubartów

Dane teleadresowe
ul. Trzciniec...
Zobacz pełne dane
Trzciniec 20a
21-100 Lubartów
woj. lubelskie

fax: +48 81 8526503
Zobacz numer telefonu
www: www.promaster.pl
e-mail: biuro@promaster.pl
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 

Jesteśmy firmą, która na rynku działa od 2004r. Specjalizujemy się w zakresie kompleksowej sprzedaży, doradztwa oraz zaopatrzenia wszelkiego rodzaju produktów z branży chłodnictwa, klimatyzacji budowlanej, samochodowej, wentylacji, części do AGD oraz gotowych wyrobów firmy Zelmer.

Stale współpracujemy z kilkudziesięcioma największymi producentami oraz importerami produktów z wyżej wymienionych branż.

Jesteśmy firmą, która dynamicznie się rozwija, która ciągle poszukuje nowych rozwiązań oraz nowych importerów, po to, aby nasi klienci otrzymali produkt jak najwyższej jakości.

Kapitałem z którego jesteśmy dumni jest nasza zdobyta przez długie lata wiedza, doświadczenie oraz baza około kilkuset współpracowników zarówno z Polski jak i z Europy. Silny nacisk kładziemy na indywidualne podejście do każdego z naszych klientów. Uważamy, iż właśnie w tym aspekcie tkwi gwarancja sukcesu.

My swoją wartość znamy, teraz czas na to, aby Państwo odkryli prawdziwą wartość profesjonalizmu!

Z poważaniem
PROmaster

 

Biuro czynne:
poniedziałek-piątek: 8:00-16:00

 


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj ósmy znak kodu QQ7xYjDPxi 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.