Firma Baza firm PRZEDSIĘBIORSTWO HYDRO-TECH KONIN

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

PRZEDSIĘBIORSTWO HYDRO-TECH KONIN - Konin

Dane teleadresowe
ul. Zakładowa...
Zobacz pełne dane
Zakładowa 4d
62-510 Konin
woj. wielkopolskie

fax: +48 63 2423728
Zobacz numer telefonu
www: www.hydro-tech.pl
e-mail: hydro@hydro-tech.pl
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

Przedsiębiorstwo "Hydro-Tech" Konin jest prowadzone w ramach prywatnej działalności gospodarczej od 1994 roku na terenie Polski. Główna siedziba Przedsiębiorstwa "Hydro-Tech" mieści się w Koninie. Posiadamy oddziały firmy w Gdyni oraz  w Poznaniu. Działamy na terenie całej Polski. Jako firma o wieloletnim stażu na rynku posiadamy ugruntowane doświadczenie w zakresie obsługi klienta zarówno od strony ofertowej  jak i serwisowej .

Działalność firmy to trzy filary:
- Energia odnawialna ? pompy ciepła Alpha-InnoTec
- Armatura przemysłowa Gefa GmbH
- Płytki i panele bezpieczeństwa Zook

Od 2001 roku  jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę niemieckiej firmy Alpha-InnoTec GmbH, która jest czołowym producentem pomp ciepła w Europie. Dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom przedsiębiorstwo wyznacza nowe standardy rozwoju technicznego. Każda pompa ciepła jest produkowana z zachowaniem najwyższej staranności
i przechodzi wszechstronne badania jakościowe. Misją firmy jest rozwój, produkcja i rozpowszechnianie pomp ciepła i rozwiązań technologicznych służących do oszczędzającego środowisko ogrzewania. Celem jest zaproponowanie systemów o możliwości przyłączenia jak największej ilości dodatkowych źródeł energii odnawialnej.
W Alpha-InnoTec odbywa się cały proces produkcyjny pompy ciepła. W systemie dwuzmianowym można wyprodukować w fabryce rocznie do 50.000 pomp ciepła. To powoduje, że przedsiębiorstwo należy do największych i najnowocześniejszych w Europie zakładów produkujących pompy ciepła. Zakres produkcji obejmuje kompletny asortyment pomp ciepła, tzn. pompy o mocy od 5 kW do 50 kW do domków jednorodzinnych (służące do ogrzewania, chłodzenia i wentylacji) oraz pompy do zastosowań przemysłowych o mocy od 50 kW do 800 kW. Na powierzchni ok. 15 000 m2 znajduje się centrum produkcyjne, logistyczne oraz budynki biurowe.W swojej ofercie posiadamy profesjonalne systemy grzewcze oparte o najnowsze osiągnięcia technologiczne w zakresie budowy pomp ciepła. Oferujemy pompy ciepła o małych, jak i dużych mocach, w układach:
- pojedynczych             

- kaskadowych

Możemy pochwalić się najszerszym asortymentem pomp ciepła na rynku:


- glikol/woda (moc grzewcza od 5,7 do 32 kW przy B0/W35)
- powietrze/woda (moc grzewcza od 6,0 do 33 kW przy A2/W35)
- woda/woda (moc grzewcza od 11,2 do 42,2 kW przy W10/W35)
- glikol/woda seria Professionell (moc grzewcza od 26,5 do 161,6 kW przy B0/W35)
- woda/woda seria Professionell (moc grzewcza od 51,6 do 107,6 kW przy W10/W35)

Tak więc rozwiązania przeznaczone zarówno dla klienta indywidualnego, jak i klienta instytucjonalnego.
Dzięki swym parametrom technicznym nasze pompy zapewniają nam czołową pozycję na rynku, a naszym Klientom maksymalne wykorzystanie technologii tak, aby przynosiła im jak największe korzyści ekonomiczne.
Jakość naszych urządzeń potwierdza fakt, iż są montowane również poza granicami naszego kraju, m.in. w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, które to kraje uważane są za przodowników jeśli chodzi o alternatywne źródła energii.

Gwarancja na pompy ciepła wynosi 3 lata z możliwością późniejszego przedłużenia jej nawet do 6 lat.
Wszystkie pompy ciepła Alpha-InnoTec wyposażone są w najnowocześniejszą technikę regulacyjną Luxtronik II, który automatycznie rozpoznaje typ pompy ciepła i przejmuje sterowanie całą instalacją ogrzewania i przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Sterownik ten wyposażony jest w wiele przydatnych funkcji (m.in. możliwość kontroli pracy i sterowania instalacją z dowolnego miejsca za pomocą przeglądarki internetowej), które powodują, że Luxtronik II jest regulatorem na miarę XXI wieku.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z całą naszą ofertą.


Przedsiębiorstwo ?Hydro-Tech? Konin

Siedziba główna:
ul. Zakładowa 4d, 62-510 Konin
tel. 063 245 34 79, faks 063 242 37 28
e-mail: hydro@hydro-tech.pl

Oddział Gdynia:
ul. 10 Lutego 16, 81-364 Gdynia, 
tel. 058 78 31 712, faks 058 78 31 711
e-mail: gdynia@hydro-tech.pl

Oddział Poznań:
ul. Samotna 4, 61-441 Poznań,
tel. 061 830 03 52, faks 061 830 21 21
e-mail: poznan@hydro-tech.pl

www.hydro-tech.pl, www.alpha-innotec.pl

 


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj czwarty znak kodu cRJxnBHuFm 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.