Firma Baza firm PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE AR-TIG

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE AR-TIG - Garwolin

Dane teleadresowe
ul. Dobra...
Zobacz pełne dane
Dobra 3/3
08-400 Garwolin
woj. mazowieckie

fax: +48 25 6843045
Zobacz numer telefonu
www: www.artig-narzedzia.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy


tel./fax.: (025) 684 30 45
wideotelefon: (022) 398 82 08
tel. kom.: 0783 055 002

 

Przedsiębiorstwo usługowo ? handlowe AR-TIG powstało w sierpniu 2009 roku.

W naszej firmie zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników z długoletnim doświadczeniem w branży. Nasi pracownicy są w stanie doradzić Klientowi odpowiednie narzędzia oraz ubranie ochronne do każdego rodzaju pracy w przystępnych cenach. W naszym sklepie a zarazem hurtowni posiadamy szeroki asortyment produktów znanych i renomowanych firm takich jak :

Milwaukee, Proxxon, Ambersil itd. (spis wszystkich firm znajduje się w zakładce OFERTA)

U nas można dokonać zakupu zarówno detalicznego jak hurtowego. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu nawet indywidualnemu zamówieniu złożonemu w naszym sklepie.

Naszymi Klientami są głównie: samochodowe warsztaty naprawcze, serwisy, sklepy, różnego rodzaju instytucje, mleczarnie, firmy kosmetyczne, firmy transportowe oraz Klienci indywidualni. Ceny nasze są bardzo konkurencyjne ponieważ posiadany przez nas towar kupowany jest w hurtowych ilościach.


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj siódmy znak kodu Tn7trrqvdk 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.