Firma Baza firm PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ELEKTROBUD KRZYSZTOF ZELEK

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ELEKTROBUD KRZYSZTOF ZELEK - Nowy Wiśnicz

Dane teleadresowe
ul. Łomna...
Zobacz pełne dane
Łomna 161
32-720 Nowy Wiśnicz
woj. małopolskie

fax: +48 14 6128164
Zobacz numer telefonu
www: www.elektrobud.net.pl
e-mail: elektrobud@data.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 
Firma Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ?ELEKTROBUD" powstała w pierwszym półroczu 1997 roku i jest kontynuatorką firmy ?Zakład Instalacji Elektrycznych?. Głównym przedmiotem działalności firmy były usługi w zakresie instalacji elektrycznych dla firm i odbiorców indywidualnych .

W 1999 roku firma wygrała konkurs ofert na eksploatację i utrzymanie sieci pod względem budowlanym i elektrycznym Stacji Bazowych PLUS GSM dla 2 strefy POLKOMTEL S.A. od tego okresu zaczęła się ścisła współpraca.

Od drugiej połowy 1999 roku firma została zakwalifikowana do Banku Wykonawców Polkomtel S.A. co spowodowało rozszerzenie usług o budowy nowych stacji bazowych na terenie województw Małopolski, Śląska i Podkarpacia.

Ścisłą współpracę z firmą Polkomtel prowadzimy do dnia dzisiejszego.

Od 2005 roku mamy podpisaną również umowę z firmą Eltel Networks Telecom Sp z.o o. na zasilania awaryjne z agregatu dla operatora telefonii cyfrowej PTC Era.

Ściśle współpracujemy również z firmami Telecom SJ Kalisz i Zicom Sp z.oo. Tarnów gdzie realizujemy tematy budowy i rozbudowy Stacji Bazowych GSM.
 


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj ósmy znak kodu 1hCwpGUtcq 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.