Firma Baza firm PUNKT HANDLOWO-USŁUGOWY VITKAS

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

PUNKT HANDLOWO-USŁUGOWY VITKAS - Warszawa

Dane teleadresowe
ul. Śliska...
Zobacz pełne dane
Śliska 56
00-826 Warszawa
woj. mazowieckie

Zobacz numer telefonu
www: www.oknadrzwirolety-vitkas.waw.pl
e-mail: vitkas.rolety@wp.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy


Vitkas - funkcjonalne okna i drzwi

Profesjonalny montaż drzwi, okien, rolet i żaluzji w Warszawie oraz okolicach

Pracownicy firmy Vitkas posiadają wieloletnią praktykę w montażu okien, drzwi, rolet zewnętrznych i wewnętrznych. Działamy na terenie Warszawy i okolic, a w przypadku większych zamówień istnieje możliwość realizacji zleceń na terenie całego kraju. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami okien i drzwi, gwarantując naszym Klientom bezpieczeństwo i trwałość użytkowania naszych produktów.

Okna, drzwi, rolety, moskitiery - doradztwo i montaż

Wieloletnie doświadczenie naszych fachowców pozwala na udzielenie Państwu kompleksowej pomocy w wyborze odpowiednich drzwi, okien, rolet czy żaluzji.

M O N T U J E M Y:
- okna
- drzwi
- rolety
- rolety rzymskie
- rolety zewnętrzne
- żaluzje
- verticale
- moskitiery
- markizy (TopLine, Solaro)
- plisy

Okna najwyższej jakości

W naszej ofercie znajdą Państwo okna profil Veka i Avantgarde. Ich producenci proponują nowoczesne rozwiązania i gwarantują wysoką jakość przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Zapewniamy duży wybór modeli okien oraz różne kolory ram okiennych, m.in.: złoty dąb, mahoń, orzech, brąz czekoladowy, ciemny dąb, jasny szary, ciemny szary. Proponujemy też różnorodne kształty i kolory klamek (białe, brązowe, złote). Klamki wykonane są z aluminium, magnezu, a także tworzyw sztucznych.

Montaż okien przez pracowników firmy Vitkas to gwarancja atrakcyjnego wyglądu, łatwej obsługi oraz wieloletniego użytkowania!

Drzwi do każdego wnętrza

Oferujemy montaż drzwi wraz z ościeżnicami. Za każdym razem dokonujemy dokładnego pomiaru otworu drzwiowego. Montujemy drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, tradycyjne, przeszklone, łamane i przesuwane. Oferujemy drzwi firm Porta, Dre, Gerda, a każdemu Klientowi doradzamy przy wyborze drzwi dostosowanych do jego potrzeb i specyfiki wnętrza. Dbamy o to, aby wybrane drzwi stanowiły estetyczny element wykończenia wnętrz, a także zapewniały trwałe i bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat.

Na wszystkie usługi wykonane przez naszą firmę udzielamy  G W A R A N C J I !!!

Planujesz montaż okien, drzwi, markiz lub rolet? Zadzwoń!

Godziny działalności firmy:
- poniedziałek ? piątek 9.00-18.00
- druga i czwarta sobota miesiąca 10.00-14.00

Więcej szczegółowych informacji uzyskają Państwo na naszej stronie internetowej www.oknadrzwirolety-vitkas.waw.pl

Zapraszamy do współpracy!!!


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj szósty znak kodu mMgAhdEgNo 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.