Firma Baza firm RADI Pogotowie Komputerowe Radosław Śledziński

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

RADI Pogotowie Komputerowe Radosław Śledziński - Gdańsk

Dane teleadresowe
ul. Olsztyńska...
Zobacz pełne dane
Olsztyńska 8c/8
80-395 Gdańsk
woj. pomorskie

www: radipogotowie.pl
e-mail: radipogotowie@gmail.com
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

RADI Pogotowie Komputerowe oferuje usługi napraw komputerów stacjonarnych oraz laptopów. Większość napraw jesteśmy w stanie wykonać na miejscu u klienta po pierwszej wizycie serwisanta, pozostałe wykonujemy poza jego lokalem. Usuwamy wirusy, instalujemy systemy operacyjne, przyspieszamy systemy, modernizujemy komputery itp. Wykonujemy również elektroniczne naprawy laptopów i urządzeń peryferyjnych. Nasze atuty to: DARMOWY DOJAZD, dostępność 24/7, w razie potrzeby klienta dostarczamy komputer zastępczy na czas naprawy. Zapraszamy.


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj czwarty znak kodu T52sxWEtrh 
Komentarze
 
2016-04-15 08:26:49 | 109.228.170.* | Aneta Sojek
Wszystko co pisze RADI jest prawdą, przyjeżdża, naprawia, dużo nie bierze, zawsze jak mam jakieś pytania to dzwonię, bardzo kulturalny pan, polecam, Aneta.
Podobne firmy

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.