Firma Baza firm RESTAURACJA MILLENIUM SP.C. BARBARA KAŁEK I WŁADYSŁAW KAŁEK

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

RESTAURACJA MILLENIUM SP.C. BARBARA KAŁEK I WŁADYSŁAW KAŁEK - Oborniki

Dane teleadresowe
ul. Mostowa...
Zobacz pełne dane
Mostowa 1
64-600 Oborniki
woj. wielkopolskie

fax: +48 61 6464746
Zobacz numer telefonu
www: www.millenium.net.pl
e-mail: restauracja@millenium.net.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 

O nas

Nasza restauracja powstała w czerwcu 1997 roku i od razu stała się bardzo popularna wśród przejeżdżających przez nasze miasto gości.

Doskonała kuchnia i przystępne ceny były od początku naszymi atutami. Po dziś dzień kładziemy największy nacisk na schludność, świeżość oraz ceny podawanych potraw.

Nasz szef kuchni potrafi wyczarować dla Państwa najbardziej wyszukane dania, a także przygotować zwyczajny posiłek w taki sposób że jeszcze długo po wizycie u Nas będziecie Państwo wspominać naszą kuchnie.

Coraz większa liczba gości zmusiła nas do przebudowy naszego lokalu i tak w 1999 roku odbył się u nas pierwszy bal sylwestrowy na nowej sali. Kilka miesięcy później oddaliśmy do Państwa dyspozycji część hotelową.

W dniu dzisiejszym dysponujemy 30 pokojami dla gości, dużą oraz mała salą balową, restauracją oraz letnim ogródkiem. Wszystkie sale są klimatyzowane i ogrzewane, przytulne wykończenie restauracji sprawia wrażenie domowego klimatu.

Miła i fachowa obsługa doradzi niezdecydowanej części naszych gości i wskaże wiele doskonałych rozwiązań kulinarnych przeznaczonych dla zasobności Państwa portfeli.


Godziny Otwarcia

08.00-23.00  7 dni w tygodniu 


Płatność

Honorujemy wszystkie karty oraz gotówka i przelew

Bonifikaty udzielamy weselnym Klientom

 

Więcej szczegółowych informacji uzyskają Państwo na naszej stronie www.millenium.net.pl

 


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj dziewiąty znak kodu AXrnpGvFBn 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.