Firma Baza firm STANDARD POLISH ENTERPRISE SPE IMEX SP. Z O.O.

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

STANDARD POLISH ENTERPRISE SPE IMEX SP. Z O.O. - Łódź

Dane teleadresowe
ul. Bardowskiego...
Zobacz pełne dane
Bardowskiego 50
91-084 Łódź
woj. łódzkie

fax: +48 42 6112599
Zobacz numer telefonu
www: www.speimex.com.pl
e-mail: a.szafranski@speimex.com.pl
Zobacz numer telefonu
info: +48 801506106
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy


O Firmie:

Standard Polish Enterprise SPE sc  powstała w październiku 1993r. jako firma spółka cywilna. W lipcu roku 1994 została przekształcona w Standard Polish Enterprise SPE IMEX sc. W skład założycieli firmy wchodzili wtedy Andrzej Szafrański i Paweł Kuśmierek.

Od samego początku istnienia firmy nastawieni byliśmy na świadczenie usług informatycznych dla firm nie posiadających zaplecza w postaci etatowych informatyków, jak również dla firm, które takie zaplecze miały zbyt małe.

Zajęliśmy się również tworzeniem i doskonaleniem własnego oprogramowania. Nasza firma opracowała pełen pakiet systemów nazwanych "Polish Standard" umożliwiający administrowanie i kierowanie dowolnym przedsiębiorstwem lub urzędem. Wszystkie nasze programy zostały napisane w DataFlex, obiektowo zorientowanym środowisku do rozwoju aplikacji zawierającym RDBMS i 4GL oraz wersji pod Windows Visual Dataflex.

W 1994 roku wystartowaliśmy w konkursie na dystrybutora Amerykańskiej Firmy Data Access International Corporation zajmującej się Produkcją oprogramowania do tworzenia i obsługi baz danych DataFlex. Od 1995 roku jesteśmy jedynym w Polsce oficjalnym Dystrybutorem Data Access International Corporation.

Od początku działalności SPE IMEX s.c. prowadziła również działalność handlową sprzętem komputerowym oraz urządzeniami biurowymi ułatwiającymi pracę. Jesteśmy również specjalistami w zakresie projektowania, instalacji i zarządzania sieciami komputerowymi w oparciu o Novell NetWare jak i Microsoft

W 1996 roku rozpoczęliśmy sprzedaż i serwis kas fiskalnych IBM Entry 01 oraz urządzeń fiskalnych firmy POSNET.

W 1997 roku nastąpiły zmiany w spółce i na miejsce Pawła Kuśmierka do spółki przystąpiła Magdalena Szafrańska. W lutym 2004r. spółka cywilna została przekształcona w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, gdzie w skład Zarządu Spółki weszli: Andrzej Szafrański i Magdalena Szafrańska.

W roku 2005 rozpoczęliśmy współpracę z Telekomunikacją polską i zostaliśmy Autoryzowanym Partnerem TP od roku 2006. W roku 2007 uzyskaliśmy status Srebrnego Partnera TP  na rok 2008.

W roku 2007 nawiązaliśmy szeroką współpracę z hurtowniami sprzedającymi sprzęt i akcesoria komputerowe oraz materiały eksploatacyjne do urządzeń. W roku tym przeszliśmy również cykl szkoleń certyfikujących z produktów Microsoft.

W roku 2008 rozpoczęliśmy również współpracę z firmą Comarch w zakresie sprzedaży oprogramowania CDN Optima i staliśmy się ich Partnerem.

Od 01 lutego 2009 roku uzyskaliśmy status Prefered Partner 2009 w programie Partnerskim firmy Hawlett-Packard w zakresie sprzedaży sprzętu i akcesoriów komputerowych.

W kwietniu 2009 rozszerzyliśmy współpracę z firmą Comarch w zakresie sprzedaży oprogramowania CDN XL.

Od początku 2010 roku zmieniliśmy adres siedziby spółki na 91-084 Łódź, ul. Bardowskiego 50

W marcu 2010 uruchomiliśmy własny sklep internetowy pod adresem: SPEIM.PL

W sierpniu 2010 powołaliśmy nową markę naszego sklepy internetowego pod adresem i nazwą: PlayAction.PL

 

Więcej informacji uzyskają Państwo na naszej stronie internetowej www.speimex.com.pl

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!

 


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj szósty znak kodu Jmi9mWq97j 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.