Firma Baza firm SUPERSTAL HEJMO JACEK

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

SUPERSTAL HEJMO JACEK - Jodłownik

Dane teleadresowe
ul. Sadek 1...
Zobacz pełne dane
Sadek 1 1
34-620 Jodłownik
woj. małopolskie

Zobacz numer telefonu
www: www.esuperstal.pl
e-mail: biuro@esuperstal.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

Nasza firma specjalizuje się produkcją garaży zwanych "blaszakami". Jesteśmy solidną firmą działająca na terenie całej Polski. Oferujemy bogaty wybór naszych produktów. Atrakcyjne ceny, rabaty, solidność wykonania, terminowość pozyskują dla nas coraz większą rzeszę zadowolonych klientów. Dołącz do nich i TY! Jako nieliczni nie pobieramy żadnych opłat za złożenie konstrukcji garażu. Montaż jest całkowicie GRATIS! Chętnie wykonamy dla Ciebie "specjalne zamówienie" na garaż niestandardowy. Zastosowania naszych garaży: - garaż na pojazd (samochód, przyczepa, ciągnik i inne maszyny) - schowek na przydomowe rzeczy, towary (taczki, kosiarka, węgiel, drewno itp.) - magazynek na budowie - oraz wiele innych... OFERUJEMY TAKŻE: - kojce dla psów - hale stalowe - magazyny - bramy garażowe - wiaty stalowe - blachę (możemy uciąć na wymiar) - akcesoria Nie zagracaj obejścia wokół domu! Kup u nas garaż i ciesz się porządkiem. Pozdrawiam i życzę trafnych wyborów. Jacek Hejmo


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj piąty znak kodu vzLibwgiHm 
Komentarze
 
2011-03-31 10:09:30 | 81.219.91.* | nanu
firma Superstal (garaże Hejmo) jest firmą niesolidną. W moim garażu mechanizm zamykający jest wykonany z lichej jakości materiałów, psuje się bez przerwy a firma ogranicza się wyłacznie do wymiany wkładki. Nie daje się to żadnych rezulatów, ale pracownicy firmy próbują przekonać nas, że nieprawidłowo zamykamy bramę i nie naprawiają zamka (problem ciągnie się od spierpnia 2010 do kwitnia 2011). Przestrzegam przed firmą Superstal
 
2012-03-23 20:59:42 | 94.240.63.* | ;(
Superstal nazwa firmy koń by się uśmiał ;) jaj ten garaż który kupiłem jest superstalą to ja ślepy jestem.NAJGORSZEMU WROGOWI NIE POLECAM TEJ FIRMY. OSTRZEGAM NIE WARTO ,NIE ZA TAKIE PIENIĄDZE.
 
2014-02-26 15:58:14 | 83.30.30.* | kinsell
W zupełności się zgadzam, że firma Superstal (garaże Hejmo) jest firmą niesolidną kupiłem u nich garaż dopłaciłem 600zł za ocynkowanie konstrukcji, w trakcie montażu zwróciłem uwagę montażyście, że wydaje mi się, że konstrukcja ma inny odcień niż blach i czy na pewno jest to ocynk potwierdził że konstrukcja jest na pewno ocynkowana tylko inną metodą i że za parę lat trzeba będzie ją pomalować, dostałem opustu 50zł. po 8 m-cach konstrukcja pokryła się rdzą, a Pan Hejmo nie chce zwrócić nie słusznie pobranych pieniędzy. Zasówy wykonane niechlujnie można pokaleczyć palce. NIE POLECAM.J.M.
 
2014-06-17 17:21:53 | 46.215.85.* | ewaleb90
Nie polecam tej firmy! Firma niesolidna traktująca klienta jak śmiecia.
Podobne firmy

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.