Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

SWIMER - Toruń

Dane teleadresowe
ul. Bartkiewiczówny...
Zobacz pełne dane
Bartkiewiczówny 94f/50
87-100 Toruń
woj. kujawsko-pomorskie

www: www.swimer.pl
e-mail: lukas@swimer.com.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy


Produkty i usługi:

Zbiorniki na Olej Napędowy ( Mikrostacje paliw) wyposażone w:
- pompa elektryczna 230V
- przepływomierz cyfrowy
- filtr paliwa
- 6m wąż dystrybucyjny
- automatyczny pistolet
- system alarmowy zbiornika
- wskaźnik poziomu oleju w zbiorniku

Zbiorniki na :
- Olej Opałowy
- BioDiesel
- AdBlue
- Środki Chemiczne
- Wodę

Artykuły BHP :
- odzież
- obuwie

Szczegółowa oferta firmy:
Firma SWIMER wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku oferuje kompleksową obsługę firm oraz osób prywatnych posiadających pojazdy z silnikami wysokoprężnymi np. samochody, maszyny budowlane, wózki widłowe, traktory, maszyny rolnicze itp.
Oferujemy doradztwo, sprzedaż oraz serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny urządzeń do przechowywania i wewnętrznej dystrybucji Oleju Napędowego, Oleju Opałowego, AdBlue oraz Biodiesel.
Urządzenia z oferty SWIMER cechuje trwałość i niezawodność. Posiadamy w swojej ofercie osprzęt w postaci pomp, przepływomierzy oraz dystrybutorów.
Naszym klientom zapewniamy w pełni profesjonalną obsługę w zakresie zaopatrzenia w oleje i produkty smarne zarówno producentów krajowych jak i zagranicznych.
Dodatkowe informacje
 SWIMER - SPOSÓB NA TANIE PALIWO!!
Firma SWIMER zajmująca się dystrybucją i serwisem zbiorników przeznaczonych do bezpiecznego magazynowania i wewnętrznej dystrybucji Oleju Napędowego, BioDiesel, AdBlue, ma do zaoferowania Państwu urządzenia o pojemnościach 1350 l, 1400 l, 2500 l, 3500 l, 6 000 l, 10 000 l, oraz 15 000 l.

Dzięki wykorzystywaniu do produkcji surowców najwyższej jakości, urządzenia są trwałe, niezawodne i nie wymagają zabiegów konserwacyjnych w trakcie ich eksploatacji.

Bogate wyposażenie standardowe zapewnia bezpieczeństwo i funkcjonalność. To wszystko plus Łatwość obsługi gwarantuje Państwu długoletnią, bezproblemową, bezpieczną eksploatację urządzenia. Wszystkie produkty wytwarzane są zgodnie z najwyższymi standardami obowiązującymi w Polsce i Europie.
10 lat gwarancji producenta

Oszczędzasz = miesięczne zużycie paliwa x 12 miesięcy x różnica w cenie zakupu (hurt/detal)

Przykład:
OSZCZĘDZASZ 6 000 l x 12 x 0,25 =

18 000 pln rocznie !!!

ZWIĘKSZ SWOJE ZYSKI !   OBNIŻAJ KOSZTY !

ZAINWESTUJ !  TO SIĘ OPŁACA !

Godziny otwarcia:
7:00-18:00

Akceptowane formy płatności:

Przelew, gotówka


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj czwarty znak kodu gKe2rQeiEg 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.