Firma Baza firm taxi7 888 444 919

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

taxi7 888 444 919 - nowy sacz

Dane teleadresowe
ul. freislera ...
Zobacz pełne dane
freislera 7
33-300 nowy sacz
woj. małopolskie

Zobacz numer telefonu
www: www.taxi7nowysacz.pl
e-mail: taxi7nowysacz@wp.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

Witam na stronie mojej firmy Jestem licencjonowanym taksówkarzem, nowym na rynku sądeckim. Oferuje tanie i bezpieczne przewozy moją taksówką w strefie miejskiej i poza miejskiej, ze mną możesz negocjować ceny przewozów poza miejskich. U mnie możesz otrzymać rabat nawet do 40% lub też umówić się na miejscu z góry na cenę umowną za przejazd z punktu A do punktu B np. Nowy Sącz - Krynica Zdrój, Rytro, Piwniczna Muszyna, Szczawnica, Gorlice, Grybów,Limanowa, Krościenko,Nowy Targ, Zakopane,Kraków-Balice czy też w inne miejsce w Polsce. Dysponuje przestronną klimatyzowaną oraz czystą taksówką, która zapewnia pełen komfort jazdy. Ze swojej strony oferuję również pełen profesjonalizm.

Branże
Podobne firmy w okolicy

Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj pierwszy znak kodu mVm2r2pfBj 
Komentarze
 
2015-02-03 19:05:29 | 83.10.240.* | Maryla
Od kilku lat korzystam z taksówek ich jakość była różna, ale to co mnie spotkało w tej taksówce miło zaskoczyło,przede wszystkim czystko,pachnąco i kierowca z pełną Kinder Sztubą takich kierowców,taksówkarzy mi brakuje - polecam, przekonaj się sam/a .

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.