Firma Baza firm TECHNOCHEMIA CHEMICZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

TECHNOCHEMIA CHEMICZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY - Grójec

Dane teleadresowe
ul. Fabryczna...
Zobacz pełne dane
Fabryczna 3
05-600 Grójec
woj. mazowieckie

fax: +48 48 6643028
Zobacz numer telefonu
www: www.technochemia.com.pl
e-mail: biuro@technochemia.com.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 

OFERTA:

-Wyroby medyczne
-Wyroby stosowane w medycynie weterynaryjnej
-Pozostałe wyroby
-Usługi

O FIRMIE:

Historia Ch.S.P. "TECHNOCHEMIA" sięga początku lat 50-tych. Firma powstała już wówczas jako producent wyrobów gumowych i lateksowych stosowanych w służbie zdrowia.

Od początku swojego istnienia Spółdzielnia była aktywnym członkiem Krajowego Związku Spółdzielni Sprzętu Medycznego i Laboratoryjnego, co pozwoliło jej skutecznie śledzić bieżące potrzeby jednostek służby zdrowia w asortymencie sprzętu medycznego z tworzyw sztucznych.

Obecnie w wyniku wielu przeobrażeń firma "TECHNOCHEMIA" jest jedną z niewielu firm w kraju z tak długoletnią tradycją w zakresie wytwarzania wyrobów medycznych.
Najistotniejsze zmiany dokonały się jednak w Spółdzielni w latach 90-tych.Dokonano wówczas olbrzymiej pracy związanej z przygotowaniem i skutecznym wdrożeniem Systemu Zapewnienia Jakości według wymagań Biura Oceny Systemów Jakości jako jednostki opiniotwórczej Ministerstwa Zdrowia.

Firma uzyskała w roku 1998 koncesję Ministerstwa Zdrowia na wytwarzanie, sterylizację oraz kontrolne badania laboratoryjne wyrobów medycznych.

Już jako koncesjonowany producent sprzętu medycznego utrwaliła swoją pozycję na rynku, poszerzyła asortyment produkowanych wyrobów oraz zdobyła nowych odbiorców swoich produktów.

W ramach ciągłego doskonalenia Ch.S.P Technochemia w roku 2002 rozpoczęła działania w celu przystosowania funkcjonującego Systemu Jakości do wymagań norm EN ISO 9001:2000 oraz EN ISO 13488:2000 i uzyskała certyfikat jednostki TÜV - Safety Gmbh.

Realizując założenia Polityki Jakości oraz przygotowując firmę do swobodnego przepływu towarów w Unii Europejskiej wytwarzane wyroby medyczne poddano ocenie zgodności z wymaganiami Dyrektywy MDD 93/42/EEC i przy udziale jednostki notyfikowanej TÜV uzyskały one znak CE, co potwierdza ich wysoką jakość i bezpieczeństwo stosowania.

Aktualnie w celu dalszego potwierdzenia, że produkowane wyroby i świadczone usługi spełniają wymagania obowiązujących przepisów prawnych - funkcjonujący System Zarządzania Jakością rozszerzono o wymagania normy EN ISO 13485:2003 i uzyskano certyfikat jednostki notyfikowanej TŰ V - Rheinland


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj trzeci znak kodu ngVrJ7UgEc 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.