Firma Baza firm TESTmed Sprzęt Medyczny

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

TESTmed Sprzęt Medyczny - Piaseczno

Dane teleadresowe
ul. Jana Pawła II - 48 ...
Zobacz pełne dane
Jana Pawła II - 48 3
05-500 Piaseczno
woj. mazowieckie

www: www.testmed.waw.pl
e-mail: testmed@testmed.waw.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

Firma TESTmed specjalizuje się w sprzęcie medycznym typu ciśnieniomierze, inhalatory, pulsometry, termometry, wagi analityczne i innym sprzęcie profesjonalnym i do użytku domowego. Oferujemy usługi dla firm i klientów indywidualnych typu: przeglądy, kalibracje, wzorcowania, testowania, naprawy i inne działania związane ze sprzętem medycznym, diagnostycznym, relaksacyjnym, łącznie ze sprzedażą oryginalnej aparatury i szkoleniami wdrożeniowymi. Pracujemy na profesjonalnych wzorcach. Obsługujemy wszystkie modele i marki. Współpracujemy z ROSSMAX, OMRON, MICROLIFE, NOVAMA, MEDISANA. DZIAŁAMY TYLKO WYSYŁKOWO Zapraszamy do współpracy placówki medyczne i inne dysponujące sprzętem medycznym, jednocześnie przypominamy, że nawet drobny sprzęt medyczny użyty komercyjnie podlega obowiązkowi cyklicznych przeglądów zgodnie z ustawą o wyrobach medycznych i według zaleceń dystrybutorów i producentów.


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj ósmy znak kodu cTRHb1RQxq 
Komentarze
 
2016-01-14 17:58:52 | 37.47.3.* | Małgorzata
Firma godna polecenia, uprzejmie i fachowo. O dziwo mój inhalator dostał nowe życie, jakieś 100 w kieszeni. Nabyłam też ciśnieniomierz po odpowiednim dobraniu do mojej osoby. Serwis bardzo zapracowany ale znajduje odpowiednią ilość czasu dla wszystkich. Serdecznie polecam.
 
2016-03-04 17:14:13 | 37.47.6.* | Robert
Sklep na wysokim poziomie, zasługuje na miano salonu, najlepszy markowy sprzęt medyczny w znakomitych cenach. Rewelacyjna bardzo fachowa, obsługa. Serdecznie polecam.

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.