Firma Baza firm TKM NIERUCHOMOŚCI

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

TKM NIERUCHOMOŚCI - Wilcza Góra Gm. Lesznowola

Dane teleadresowe
ul. Polnego Wiatru...
Zobacz pełne dane
Polnego Wiatru 18
05-506 Wilcza Góra Gm. Lesznowola
woj. mazowieckie

www: www.tkm.waw.pl
e-mail: kontakt@tkm.waw.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 

Szczegółowa oferta Firmy:

Firma TKM Nieruchomości Artur Kaszlewicz powstała w 2003r. jako jednoosobowa działalność gospodarcza wpisana do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 45135.

Przed powstaniem firmy, występując w roli Inwestora, przez blisko 6 lat współpracowałem z jednym z warszawskich deweloperów realizującym osiedla domów jednorodzinnych. W okresie tym poznałem charakter rynku nieruchomości mieszkaniowych na południu Warszawy oraz specyfikę działalności firmy deweloperskiej.

Otwierając własną działalność gospodarczą chciałem stworzyć firmę, która będzie bazowała na dobrych, sprawdzonych rozwiązaniach i będzie eliminowała wszelkie zaobserwowane wcześniej niedociągnięcia.

Budowa domu dla większości z nas jest spełnieniem wieloletnich marzeń o własnych czterech kątach z kawałkiem ogródka, firma moja stara się, aby spełnienie tego marzenia nie było dla Państwa ?drogą przez mękę?. Prowadząc inwestycje zawsze, z moimi współpracownikami, myślimy o Państwa zadowoleniu, bezpieczeństwie i spokoju tak potrzebnym po trudach dnia powszedniego.

W czasie funkcjonowania firmy dopracowaliśmy się wysoko wyspecjalizowanych ekip budowlanych, stale podnoszących swoje kwalifikacje, dzięki czemu jakość prowadzonych przez nas inwestycji jest zawsze najwyższa.

Posiadamy doświadczenie w realizacji różnych projektów mieszkaniowych, nie odstraszają nas budynki o skomplikowanej architekturze i konstrukcji.

Realizujemy inwestycje własne oraz budujemy na Państwa zlecenie.

Zapewniamy partnerską umowę na realizację inwestycji budowlanej, indywidualne podejście do każdego Klienta oraz dogodne warunki finansowania.

Do budowy stosujemy wyłącznie materiały budowlane renomowanych producentów, posiadające stosowne certyfikaty i aprobaty techniczne.

Zawsze poświęcamy naszym Klientom tyle czasu, ile od nas wymagają, służąc pomocą i dobrą radą.

Jestem przekonany, iż decydując się na dom z naszej oferty lub zlecając nam budowę swojego wymarzonego domu podejmujecie Państwo właściwą decyzję, a wybór ten będzie Wam dobrze służył na kolejne lata.

Tworzymy nowe osiedle domków jednorodzinnych w Podkowie leśnej i Żółwinie.
Liczba domów: 17, pow. 180m2 i 800 m2 działka.

Serdecznie zapraszam do współpracy

 
Artur Kaszlewicz

 


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj pierwszy znak kodu VBnXGcC46g 
Podobne firmy

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.