Firma Baza firm Tracz Investments Sp. z o.o.

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

Tracz Investments Sp. z o.o. - Katowice

Dane teleadresowe
ul. Kalinowa...
Zobacz pełne dane
Kalinowa 41
40-750 Katowice
woj. śląskie

fax: +48 327390765
Zobacz numer telefonu
www: www.traczinvestments.pl
e-mail: biuro@traczinvestments.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

Tracz Investments Sp. z o.o. to specjaliści wykonujący już od blisko 25 lat prace remontowo - budowlane dla Klientów i Kontrahentów na terenie całej Polski oraz krajów Unii Europejskiej (Niemcy, Austria, Czechy, Słowacja). Działalność firmy obejmuje generalne wykonawstwo inwestycji budowlanych oraz kompleksową realizację projektów z zakresu budownictwa kubaturowego, mieszkaniowego, przemysłowego oraz obiektów użyteczności publicznej. Firma powstała w oparciu o wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę kierowniczą, co pozwoliło jej na skompletowanie fachowych i sprawnych brygad pracowników, tworzących zgrane i niezawodne zespoły specjalistów. Dużą wagę przywiązujemy do stałego rozwoju naszej firmy. Inwestujemy w specjalistyczny sprzęt i podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. Usługi realizujemy z najwyższą starannością, zgodnie ze standardami najnowszych technologii i sztuki budowlanej. Wykorzystujemy tylko materiały o najwyższej jakości, potwierdzonej świadectwami certyfikacji. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego realizowanego projektu, a każde zlecenie traktujemy jako nowe wyzwanie!

Branże
Podobne firmy w okolicy

Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj trzeci znak kodu 94eiRsDLij 
Komentarze
 
2017-12-06 20:52:17 | 46.134.96.* | Michał
Witam Jesli nie chcesz zostać oszukany i słuchac ciagłych kłamst ktore ładnie sie słucha Przelewy ktore ida 3 tygodnie i nieumieja dojsc chyba przez chiny ida Tylko nie do Tracza. Gdy wyjezdzałem z ta firma to obiecali złote góry kłamac potrafia tak ze wode morska by sprzedali nad morzem. A wegiel samemu prezesowi kopalni. Ale coz jak to mowia jak krasc to miliony i niejaki taczyk wzioł sobie to do tego swojego serduszka z kamienia. A TERAZ DO WSZYSTKI OSZUKANYCH BEZ WYPŁATJEST AKCJA TAKA ZE SZUKAM LUDZI DO POZWU ZBIOROWEGO PROSZE O KONTAKT NA MAIL Majki.pozew-zbiorowy@wp.pl Pozdrawiam uczciwych ludzi i firmy

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.