Firma Baza firm USŁUGI ELEKTRYCZNE ZBIGNIEW KAŁDOWSKI

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

USŁUGI ELEKTRYCZNE ZBIGNIEW KAŁDOWSKI - Człuchów

Dane teleadresowe
ul. Osiedle Wazów...
Zobacz pełne dane
Osiedle Wazów 3 /23
77-300 Człuchów
woj. pomorskie

Zobacz numer telefonu
e-mail: uslugielektryczne@poczta.onet.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 

O NAS:

 

Firma Usługi Elektryczne Zbigniew Kałdowski działa na rynku ok.10 lat, natomiast właściciel Firmy posiada doświadczenie ponad 30-letnie. Firma specjalizuje się w instalacjach elektrycznych niskiego napięcia do 1 kV.

 

ZAKRES USŁUG:

 

Instalacje elektryczne do 1kV (230V oraz 400V), pomiary elektryczne, instalacje odgromowe, okablowanie pod instalacje rozszerzone (alarmowe, monitoring, telewizja przemysłowa, sieci komputerowe, systemy audio-wizualne itp.), zabezpieczenia przeciwnapięciowe, zwarciowe, podłączenia do maszyn i urządzeń w firmach. Firma wykonuje zlecenia zarówno dla klientów indywidualnych jak również firm i instytucji.

 

TEREN DZIAŁANIA:

 

Terenem działania jest przede wszystkim województwo pomorskie, ale w wypadku większych realizacji możemy podjąć realizacje z województw ościennych, czy nawet dalszych po uzgodnieniu.

 

 

FORMA PŁATNOŚCI:

 

Gotówka, przelew, płatność w transzach. Firma wystawia faktury VAT (FV).

 

 

Duże doświadczenie i szeroki zakres usług gwarantują solidne i terminowe wykonanie każdego zlecenia.


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj siódmy znak kodu 73Byj8Hsjl 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.