Firma Baza firm USŁUGI MURARSKIE KRZYSZTOF GĄSKA

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

USŁUGI MURARSKIE KRZYSZTOF GĄSKA - Ryki

Dane teleadresowe
ul. Nowa Dąbia...
Zobacz pełne dane
Nowa Dąbia 38b
08-500 Ryki
woj. lubelskie

Zobacz numer telefonu
e-mail: krzysiek@gaska-bud.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy


O firmie:

Firma istnieje od 1 kwietnia 1994r.

Jesteśmy firmą o profilu budowlanym. Od dnia powstania z roku na rok zwiększamy zakres wykonywanych prac. Budowaliśmy domy jednorodzinne, pawilony handlowe, wykonaliśmy wiele adaptacji i remontów, działamy także jako podwykonawcy, obecnie zaczynamy budować także obiekty sportowe.

Posiadamy kompletny sprzęt, maszyny i urządzenia, dzięki czemu wykonywane prace realizujemy własnymi nakładami. Jesteśmy w stanie prowadzić kompleksowo duże inwestycje. Współpracujemy także z wieloma zaprzyjaźnionymi firmami o tym samym profilu.

Mając duże doświadczenie w branży budowlanej i wykwalifikowanych pracowników, prowadzone inwestycje realizujemy szybko, sprawnie i fachowo.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inwestorów zwiększamy zakres prac poprzez zatrudnianie podwykonawców, instalatorów, tynkarzy, glazurników i innych.

Wyznajemy zasadę iż NAJLEPSZĄ REKLAMĄ JEST ZADOWOLONY KLIENT.Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj drugi znak kodu TbugDMAxdf 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.