Firma Baza firm Wynajem Busów DarTrans

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

Wynajem Busów DarTrans - Warszawa

Dane teleadresowe
ul. Bema ...
Zobacz pełne dane
Bema 91/32
01-233 Warszawa
woj. mazowieckie

www: http://www.dar-trans.pl
e-mail: biuro@dar-trans.pl
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

Dar-Trans to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem, posiadająca wysokiej jakości, nowoczesne samochody. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się takie usługi jak: - wynajem busów z kierowcą w Warszawie; - wynajem autobusów i samochodów osobowych oraz aut dostawczych; - przewóz osób i towarów podczas wyjazdów integracyjnych czy wycieczek. Wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje kierowców pracujących w firmie dają bezpieczeństwo oraz pełen komfort podróży. Przyjmujemy zlecenia zarówno od dużych, jak i małych klientów, realizując przejazdy w Warszawie, jak i organizując wyjazdy zagraniczne. Do każdego wyjazdu, niezależnie od długości podróży i wielkości zlecenia, podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Wśród naszych klientów znajdują się przedsiębiorstwa wynajmujące busy na wyjazdy pracownicze, szkoły, osoby prywatne. Firma DarTrans posiada wszelkie niezbędne certyfikaty, zezwolenia i licencje na świadczone usługi.


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj trzeci znak kodu pfeaqdFCue 
Komentarze
 
2016-03-16 23:17:17 | 46.113.125.* | Andrzej
Z własnego doświadczenia polecam wynajem busów - mają niskie ceny jak na Warszawę a realizacja przejazdu przebiega bez zarzutu.

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.