Firma Baza firm WYNAJEM POKOI TADEUSZ JASIŃSKI

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

WYNAJEM POKOI TADEUSZ JASIŃSKI - Ustka

Dane teleadresowe
ul. Kardynała Wyszyńskie...
Zobacz pełne dane
Kardynała Wyszyńskiego 1c
76-270 Ustka
woj. pomorskie

Zobacz numer telefonu
www: www.wynajempokoi.eu
e-mail: tjasinski46@gmail.com
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 

 

Willa położona jest w centrum Ustki, 400 m od promenady i plaży, we wschodniej części. Posesja jest grodzona z możliwość parkowania samochodu i grillowania. Posiadamy również kącik rekreacyjny dla dzieci (huśtawki, drabinki).

 

Pokoje dwu, trzy, cztero i pięcioosobowe. Cena za osobodobę 35-50 zł w zależności od ilości osób i czasu pobytu. Dwa pokoje (dwu i trzyosobowe) posiadają wspólną, niezależną łazienkę. Pozostałe z łazienkami. W pokoju myśliwskim (dwa pokoje + łazienka i niezależne wejście) jest możliwość wynajmu ze zwierzęciem (pies, kot, królik i mniejsze).

 

Sprawdź, zarezerwuj, zadzwoń 608-571-434Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj ósmy znak kodu HRxQ9hVB7j 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.