Firma Baza firm ZAKŁAD BETONIARSKO-KAMIENIARSKI MARMUR EDMUND DULEMBA

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

ZAKŁAD BETONIARSKO-KAMIENIARSKI MARMUR EDMUND DULEMBA - Kobielice Gm. Suszec

Dane teleadresowe
ul. Pańska...
Zobacz pełne dane
Pańska 16
43-262 Kobielice Gm. Suszec
woj. śląskie

fax: +48 32 2113333
Zobacz numer telefonu
www: www.marmur-dulemba.pl
e-mail: marmur5@op.pl
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy


Firma ?MARMUR? powstała w 1991 roku jako niewielki zakład kamieniarski, bazujący na obróbce marmurów i granitów głównie krajowych. Z czasem nastąpił rozwój firmy, który w ostatnich latach przybrał szczególnie intensywną formę. Dotyczy on zarówno bardzo bogatej w tej chwili oferty samych kamieni, jak również nowoczesnego parku maszynowego.
Na magazynie można zobaczyć różnorodność barw i struktur pod postacią marmurów, granitów, trawertynów, łupków i konglomeratów importowanych bezpośrednio z krajów Europy, jak również z takich państw jak Indie, Brazylia, Egipt, czy Chiny.

Doświadczenie naszych pracowników idące w parze z profesjonalnymi maszynami do obróbki kamienia  jest gwarancją satysfakcji naszych klientów. Proponujemy również montaż zakupionych produktów kamiennych (z wyłączeniem elementów kominkowych).

Zakład świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego kamieniarstwa budowlanego, od posadzek, przez parapety, elementy kominkowe, elewacje, schody ? które w duchu XXI wieku mogą wyglądać bardzo nowocześnie (schody bolcowe) ? aż do wystroju łazienek czy ? bardzo modnych w tej chwili ?  blatów kuchennych.

W naszej ofercie znajdują się również kamienie stosowane w ogrodnictwie i małej architekturze ? łupki, piaskowce, samorodki marmurowe.
Poza standardowymi realizujemy także  nietypowe zlecenia,  wystroje kościołów czy rzeźby w kamieniu.
Proponujemy szeroką gamę produktów do czyszczenia, impregnacji i pielęgnacji kamienia.

Gwarantujemy rzetelną i fachową obsługę, pomoc w sprawach technicznych i aranżacyjnych oraz konkurencyjne ceny.

 


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj pierwszy znak kodu aUfnn2Ja1h 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.