Firma Baza firm ZAKŁAD ELEKTRONICZNY SECURUS

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

ZAKŁAD ELEKTRONICZNY SECURUS - Poznań

Dane teleadresowe
ul. Poplińskich...
Zobacz pełne dane
Poplińskich 11
61-573 Poznań
woj. wielkopolskie

fax: +48 61 8354270
Zobacz numer telefonu
www: www.securus.com.pl
e-mail: marekp@securus.com.pl
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 

Firma SECURUS istnieje od roku 1985 i zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych.

W szczególności zajmujemy się montażem kontraktowym SMD i THT w ilościach mało i średnioseryjnych. Realizujemy także montaż pojedynczych płytek prototypowych, także prac dyplomowych. Wykonujemy we własnym zakresie szablony do nakładania pasty lutowniczej co daje nam możliwość uruchomienia montażu nawet w terminie jednodniowym. Posiadamy spory magazyn typowych elementów SMD, co zwalnia zamawiającego z konieczności kompletacji większości materiałów montażowych.

Przyjmujemy zamówienia na projekty urządzeń elektronicznych wg pomysłów zamawiającego. Naszą specjalnością są urządzenia przeciwpożarowe, zasilające, alarmowe oraz technika oświetleniowa LED.

Wykonujemy także montaż mechaniczny urządzeń. Posiadana minifrezarka CNC daje nam możliwość obróbki obudów oraz płyt czołowych z metali kolorowych i tworzyw sztucznych.

Jesteśmy jedną z pierwszych w Polsce firm posiadających piec do lutowania elektroniki w oparach cieczy obojętnej. Proces ten zwany także lutowaniem kondensacyjnym daje nam możliwość spełnienia najwyższych wymagań dotyczących lutowania rozpływowego.


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj szósty znak kodu f9nAmXjE5h 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.