Firma Baza firm ZAKŁAD HAFCIARSKI KAZIMIERA WOLIŃSKA

Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm

ZAKŁAD HAFCIARSKI KAZIMIERA WOLIŃSKA - Lublin

Dane teleadresowe
ul. Ustronie...
Zobacz pełne dane
Ustronie 27
20-135 Lublin
woj. lubelskie

fax: +48 81 7479627
Zobacz numer telefonu
www: www.wolinska.com
e-mail: info@wolinska.com
Zobacz numer telefonu
Dane pochodzą z Euroadres Polska

Opis działalności firmy

 

Początek działalności mojej firmy to rok 1978. Zostałam zatrudniona w zakładzie hafciarskim Sp-ni "Viola" przy ul. Królewskiej 2 w Lublinie na stanowisku kierowniczym. Tam dokładniej poznałam tajniki haftu. Po 12-stu latach, w 1990 roku zaczęłam prowadzić firmę samodzielnie i prowadzę do chwili obecnej.

Specjalizujemy się w wykonaniu sztandarów, chorągwi kościelnych oraz haftujemy dystynkcje mundurowe.
Terenem działania dla naszej firmy, oprócz rodzimego województwa lubelskiego są równiez odległe województwa oraz zagranica jak: Wiedeń, Kalifornia i Niemcy. Staramy się utrzymać tradycyjną technikę haftu udoskonalając ją oraz stosując coraz ciekawsze nici by osiągnąc bogatszy efekt. Na sztandarach nie stosujemy haftu maszynowego oraz aplikacji i malowanych postaci. Postacie są całe haftowane, a twarze cieniowane muliną. Zatrudniamy tylko profesjonalne hafciarki, które mają zmysł artystyczny. Pracują ze mną od powstania firmy. Nasze sztandary są zaliczane do rękodzieła, mamy wiele atestów. Stawiamy na jakość, ponieważ każdy sztandar przechodzi do historii świadcząc o nas.

 

Oferta:

 

- Sztandary wszystkie rodzaje 
- Chorągwie kościelne 
- Dystynkcje wojskowe i inne 
- Szarfy 
- Pokrowce 
- Drzewce 
- Renowacja sztandarów 
- Projekty sztandarów - gratis;

 

Ceny indywidualne w zależności od szaty graficznej.


Dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Podaj szósty znak kodu b1SBzYrfCn 

Polecamy produkty dla firm

Wiadomości: Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS 2019. Masz tylko tydzień na zgłoszenie Mały ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców. Rząd obiecał i jest. Tylko że nie dla wszystkich i nie "z automatu". Masz niecały tydzień, żeby zgłosić to w ZUS-ie. Jeśli tego nie zrobisz albo się spóźnisz, to co miesiąc zapłacisz kilkaset złotych więcej. - Spora część przedsiębiorców może przeoczyć ten termin - ostrzega Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu Konfederacji Lewiatan.